Szacuny
2
Napisanych postów
1474
Wiek
36 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
40987
Co to jest co trzymasz w rękach?jakieś pianki czy co?nie lepiej by było sobie kupić rękawice?czy po prostu ma tak być bo ma to jakieś znaczenie,że np.w jakiś sposób lepiej się wyciska...?
Szacuny
0
Napisanych postów
11
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
209
WODYN - byłoby extra jakbyś wrzucił kiedyś filmik jak się podciagasz na jednej ręce na drążku.
Przy Twojej masie mięśniowej byłoby to niesamowitym wyczynem.
Znam tylko chudzinki (głównie wspinaczy) które tak potrafią.