SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[art] ACT, czyli trening dla początkujących by georgu!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 295723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 220
Dopiero zaczynam chcialbym zaczac ACT by Georgu tylko nie wiem na czym polegaja punkty nr 6 i 9 i czy moglbym je czyms zastapic ??
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787445
6
http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.asp#9 możesz zastąpić wiosłowaniem hantlą/sztangą

9
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.asp#t4
pompki w podporze tyłem

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 151
Masz sog'a za bogatą treść. A po jakim czasie wdoczne bylyby efekty gdyz bardzo zalezy mi na przybraniu masy. Mam 16 lat i waze 48 kg, chcialbym nie byc ciagle taki szczuply. Chce przybrac na masie a potem ja wyrobic.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27667
sprawa indywidualna, zabierz się za miche i porządnie za trening. I nie zapominaj o nogach
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5371
wracam do tematu,
1.czy ten trening jest również na spalanie tk. tłuszczowej?
2. dlaczego wazna jest ta kolejność ćwiczen? czy zrobie duzy błąd jak cos przestawie?
Brzuch
- Uda
- Klatka
- Naramienne
- Plecy
- Bicepsy
- Tricepsy
- Przedramiona
- Łydki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1120
Ostani raz na siłce byłem kilka miesiecy temu , ale mniej wiecej wiem o co chodzi z tym ze nie mialem odpowiednio dobranego trenigu i mam takie pytanie , czy po takiej przerwie mam zacząć od 1 obwodu ( trening po tych kilku sekundowych przerwach zająłby mi chyba kilkanaście minut tylko ) , czy zaczac przez 4 tygodnie robic po 2 obwody . Z góry dzieki
Pozdro
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787445
Śmaiło możesz jechać dwa obwody

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9
Zmieniłem kilka ćwiczeń, bo w domu nie mam warunków do niektórych wcześniej podanych:

1. Unoszenie nóg w zwisie na drążku
2. Przysiady za sztangą na barkach
3. Wyciskanie sztangielek w leżeniu na skośnej ławce
4. Unoszenie sztangielek bokiem w górę w staniu
5. Wyciskanie sztangi zza karku w siadzie
6. Podciąganie na drążku szerokim uchwytem (nachwyt)
7. Martwy ciąg
8. Uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na ławce skośnej
9. Pompki w podporze tyłem
10. Uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie
11. Wspięcia na palce w staniu

Prosiłbym o ocenę i ew. poprawkę.
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787445
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 418
Witam,sadze ze taki lekko zmodyfikowany plan do ACT sie nadaje chialbym sie tylko upewnic,z gory dzieki za pomoc:
1. Unoszenie nóg do pionu w leżeniu na plecach
2. Przysiady za sztanga na barkach
3. Wyciskanie sztangi płasko
4. Unoszenie sztangielek bokiem
5. Unoszenie sztangielek bokiem w opadzie tułowia
6. Podciąganie sztangi w opadzie (wiosłowanie)
7. Klasyczny martwy ciąg
8. Uginanie ramion ze sztanga stojąc podchwytem
9. Francuskie wyciskanie sztanga w leżeniu
10. Uginanie nadgarstków ze sztanga w siadzie podchwytem
11. Wspięcia na palce z obciążeniem na barkach
1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co i jak trenowac- zupełnie zielony

Następny temat

barki

electro
Polecane artykuły