SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TUTAJ składamy podania/zgłoszenia do weryfikacji!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 112788

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 62110


ANKIETA:

Wiek:

20 lat

Waga:

85-100 kg zależnie od pory roku

Staż Treningowy:

4 lata /w tym duzo obijania, rok przerwy przez kontuzje/

Najbliższy cel sportowy:

Wrócic do treningów - min. 8 tygodni bez przerwy

Planowana dieta zgodna z cyklem:

dużo białka, mało węgli, mało tłuszczu

Planowany trening:

nietypowy siłowy - super serie, krotkie przerwy, zawsze 110% z siebie

Aktualne rekordy w TS:

Wyciskanie: e tam
Przysiad: tylko serie
Martwy Ciąg: nie robie

Zjedzone suple:

pare ton, ogolnie biore co pod reką i ew. pasuje do danego okresu w moim zyciu

Zdjęcie:

Na początku ankiety.

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1550 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18932


- wiek 19-20
- waga po redukcji kolo 80
- staz treningowy 1,5-2 roku
- najblizszy cel sportowy masa z minimalnym wzrostem bf
- planowana dieta zgodna z celem masowa, intuicyjna, 5 posiłków, ogolnie wiem co i kiedy jesc, nie bede sie rozpisywać ...
- planowany trening zgodny z celem zwykły dzielony, ew za jakis czas powrot do hst, aero mysle 2-3 razy w tyg , raczej lekko
- jesli znane to RM w konkurencjach trojbojowych nie znane
- ostatnio (6 miesiecy) stosowana suplementacja (tylko preparaty)
ka,hp,clout,redline,mbxtp,tse-
dolaczone aktualne zdjecie ukazujace jako min sylwetke w momencie

Zmieniony przez - bunchet w dniu 2006-08-07 17:30:29

bunchet

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 847 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12430


- wiek: 20 lat
- waga: 80kg
- staz treningowy: 2 lata
- najblizszy cel sportowy: zwiększenie obwodów bez nabierania tłuszczu(zwiększenie siły)

- dieta:
1.owsianka na wodzie+rodzynki+lyzka miodu
2.gainer
3.przedtreningowy: kasza(z lyzka oliwy)+surowka+piers
4.po treningu gainer
5.ryz+sos pomidorowy+piers=warzywo
6.tunczyk w sosie wlasnym z dodatkiem oliwy lub zamiennie pol kostki chudego twarogu
W dni nietreningowe ilosc posilkow zwieksza się, gdyz mam wiecej czasu.

- trening: 4xtydzień.
Poniedzialek- klata+plecy,
Wtorek - nogi+prostownik
Czwartek - barki+kaptury+przedramiona
Piątek - biceps+triceps
Brzuch na koniec co drugiego treningu

-Rekordy:
przysiad 80kg na serie, klata 105kg, martwy ciąg 140kg

- ostatnio (6 miesiecy) stosowana suplementacja: X-pand, Cell Pump, Replay, Monster Mass, X-treme Pro BCAA

This world so trife, Your money or Your life

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 727


wiek - 18 lat
staż - W sumie z 10 miesiecy
Wzrost: 180cm
waga - 80 kg

najbliższy cel sportowy - Zwiekszenie masy miesniowej bez zbednych przyrostow tluszczu

planowana dieta zgodnie z cyklem - 7 posiłków, rozkład BTW :
B=180g (zwierzęce)
T=80g
WW=340-380g

Planowany trening - 4 dni w tygodniu, jedna partia raz w tygodniu, zakres powtorzen 6-10,
Rozkład:
pon = klata
wt = plecy
czw = bic+tric
Niezdecydowalem jeszcze do ktorego dnia wrzuce nogi;)

aktualne rekordy:
klatka ok 110kg
reszty rekordow nie sprawdzam, a cos wiecej: ok 70-75kg seria x8 barki wyciskanie(tyl)

ostatnie suple(redukcja- czerwiec/lipiec06)- Dyma burn Xtreme, olimp taurine mega caps, olimp glutamine mega caps, olimp dextro juice, ostrowia wpc

ostatnie suple(masa- pazdziernik05- kwiecien/maj06)- uzupelnienie diety bialkiem, dextro juice po treningu. rowniez jeden cykl na kreatynie mono(olimp)+ tauryna+ dextro

2 aktualne foty:
http://lukikk.efuturo.pl/wszystko/ja_sfd/przod.jpg
http://lukikk.efuturo.pl/wszystko/ja_sfd/tyl.jpg
Po 5 miesiacach cwiczen(luty06):
http://lukikk.efuturo.pl/wszystko/ja_sfd/przod2_luty.jpg
http://lukikk.efuturo.pl/wszystko/ja_sfd/przod_luty.jpg

Zmieniony przez - luki_kk w dniu 2006-08-08 16:44:35
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20408
Fotostory : https://www.sfd.pl/temat263739/ ( tu idzie się trochę o mnie dowiedzieć )
Wiek : 22 Lata
Waga : 74-5 Kg
Staz treningowy : 19 miesięcy
Cel : Masa ( do osiągnięcia 80-90 KG )
Zdrowie : OK.

Dieta :
1 Śniadanie : Jajecznica z 3jajek na szynce do tego 2 grachamki grubo ziarniste
2 Śniadanie : Musli z mlekiem
1 Obiad ( po treningu ) :100 gram ryżu + 3Filety z kuraka bądź indora do tego jakieś warzywka
2 Obiad po 30 minutach : 250 gram twarogu z mlekiem
1 Podwieczorek : woreczek ryżu z maślanką
Kolacja : makaron z sosem
( w między czasie nie będę kłamał wszamam rudzyny owoce bo za słodyczami nie przepadam , z pożywam również ryby , sery )

Trening :
Dzień I
Klatka+Tric

K
1. Płaska wyciskanie sztangielek 12/10/8/8
2. Skos wyciskanie sztangielek 12/10/8/8
3. Rozpiętki 4x 12-10 powtórzeń Skos góra
T
1. Wyciskanie „ francuskie „ sztangi w siadzie 12/10/8
2. Prostowanie ramion nachwytem stojąc 12/10/8
2. Pompki w podporze tyłem 12/10/8

Dzień II
Plecy + Bic
P

1. Podciąganie na drążku szerokim chwytem nachwyt 4x max
2. Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim 12/10/8
3. Ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie nachwytem szerokim 12/10/8
4. MC na prostych nogach 12/10/8
B
1. Uginanie ramion ze sztangą łamaną stojąc 12/10/8
2. Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc z „ supinacją „ 12/10/8
3. Uginanie ramion w podporze o kolano 12/10/8

Dzień III
Nogi + Barki + Przedramię
N

1. Przysiad głęboki 12/10/8/8
2. Wyprosty nóg na maszynie 12/10/8/8
3. Uginanie nóg w leżeniu na maszynie 12/10/8/8
4. Wspięcia na palcach 4 x do palenia
B
1. Arnoldki 12/10/10/8
2. Unoszenie ramion w przód ze sztangą 12/10/8
3. Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 12/10/8/8
P
1. Uginanie nadgarstków ze sztangą podchwytem 3x15
2. Uginanie nadgarstków ze sztangą nachwytem 3x15


Suplementacja : żadna spowodu kasy , pieniądze wydaje na karnet na siłownie i dietę puki nie pracuje tylko na to styka ... 3 koła daje za studia ... niestety

W przypadku testu trening i dieta może ulec zmianie czy też poprawie pod dyktand osób mających dużo większą wiedze


Jeśli by była jakaś wątpliwość do mej osoby i trzeba by było fotek z dnia dzisiejszego niema problemu mogę w każdej chwili zrobić czy też odpowiedzieć na jakieś pytania czy też wątpliwości


Stara ankieta do usunięcia na stronie 20


Zmieniony przez - Gosteczek w dniu 2006-08-08 16:57:50
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 95579


wiek 20L
waga 100kg
staz ok 2,5 roku
cel:budoanie masy do stycznia a pozniej powolna wycinka juz konkret

dieta:bil dodatni (z nadwyzka ok 300-400kcal)
2g bialka, 4-5g wegli ogolnie dieta intuicyjna ale trzymam sie zalozen dietetycznych

trening:jeszcze nie wiem ale zastanawiam sie nad 2 swoim planem HST,a jak nie to napewno jakis trening FBW

moje maksy (juz przestalem je mierzyc ale skonczylem na tym)
wyciskanie 145
przysiad 140
martwy 210
suple otatnio: ostrowia,troche TSE (jendna paczka)2 miechy temu cp i mono



PS sorki za jakosc fotki.:)

Zmieniony przez - Zambo19 w dniu 2006-08-08 17:11:25

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Usunięty przez banan14_88 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18418

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

...
Napisał(a)
Usunięty przez banan14_88 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 438 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48740
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27873



Ankieta :

wiek: 16
waga: 73
staż: 9mc
cel: masa

dieta:
Powyzej 3tys kcal

I: latki owsiane+orzechy wloskie+mleko
II: chleb razowy+ser bialy chudy+oliwa z oliwek
III przedtreningowy: ryz+piers+wazywa
IV potreningowy: jw
V: chleb razowy+tunczyk+oliwa z oliwek
VI: ser bialy chudy+oliwa z oliwek

trening:

4/week
pn klatka + lydki + brzuch
wt plecy + kaptury
cz barki + nogi + lydki + brzuch
pt biceps + triceps + przedramiona

Rekordy w profilu

Suple: mam za soba tylko 1 cykl na mono

W przypadku wybrania mnie do testu bede zdawal pelna przejrzysta relacje z moich postepow.



Zmieniony przez - Kakarott w dniu 2006-08-09 22:09:51
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30614
ANKIETA:

Wiek:

17 lat

Waga:

75-77 kg

Staż Treningowy:

Około 1 roku

Najbliższy cel sportowy:

Masa

Planowana dieta zgodna z cyklem:

Dietę opieram na ryżu, makaronach, jajkach, płatkach owsianych, mleku, mięsach, rybach itp. Spożywam 5-6 posiłków dziennie. Przybliżony rozkład BTW to:
B: 140-150g
T:80g
W:300g

Planowany trening:


Wtorek
Klata:
1.Wyciskanie sztangi poziomo-progresja - 12,10,8,8
2.Wycisk sztangi na skosie(głowo w góre)- 12,10,8
3. Krzyżowanie linek wyciągu w staniu- 3x10
Triceps
1. Prostowanie ramienia wyciągu w stojac 12/10/8/8
2 Pompki francuskie podporem tyłem na ławkach 3xMAX (do 15 powtórzeń)
Czwartek
Plecy:
1. Martwy ciąg na zgiętych nogach 10/8/6/6
2. Podciąganie się na drążku 3xMAX
3. Pod. sztangi w opadzie - 12/10/8
Biceps:
1. Uginanie ramion w staniu 12,10,8,8
2. Sztangielki stojąc 3 razy 10-12
3. 21
Sobota:
Nogi:
1.Przysiady ze sztanga -15,12,10,8
2. Przysiady wykroczne z sztanga na plecach 3x10
Łydki:
1.wspiecia na palce przodem 3x20
Barki:
1.Unoszenie sztangielek bokiem w góre 3x10
2.Wyciskanie sztangi sprzed głowy- 12,10,8,8
3.Unoszenie sztangielek w opadzie 3x10
4.Podciaganie sztangi wzdłuż tułowia- 12,10,8
Przedramie
1.Uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie-3s.-30 p
2.Uginanie nadgarstków nachwytem w siadzie-3s.-30 p



Aktualne rekordy:

Wyciskanie: 100
Przysiad: 120
Martwy Ciąg: 110

Ostatnie (6 miesięcy) suple: Mono+Cp, Ostrowia , Maxivity

Zdjęcie:

http://img329.imageshack.us/my.php?image=ja1vi2.jpg


Zmieniony przez - Bazz78 w dniu 2006-08-09 22:27:40
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Jak to rozpisac zeby byly optymalne efekty??

Następny temat

Co uważacie o tej krecie i białku.

Shoty
Polecane artykuły