witam nie chce sie rozpisywac odpoczatku wiec ci ktorzy chca mi pomoc zapraszam tu https://www.sfd.pl/temat260582/ jest tu troche o mnie.chodzi mi abyscie zobaczyli trening ktory rozpisalem a mianowicie o połaczenie poszczegolnych partii czy jest dobre,z reszta sam sobie poradze jakoś.poprostu chce si eporadzic
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Trenowanie przedramion codziennie to chyba jednak troche za dużo. Przedramiona też muszą sie regenoerować. Biorąc pod uwage to że przedramiona biorą udział chyba w każdym ćwiczeniu, wydaje mi sie że 2 razy w tygodniu trening na przedramie wystarczy.Najlepiej ćwicz jej na tym treningu na którym ćwiczysz ramiona czyli biceps i triceps. pozdro
...
poniedzialek:
klata
biceps
wtorek
nogi
sroda wolne
czwartek barki
piatek
plecy
triceps
ja bym zamienił triceps z bicepsem...ale tak tez moze byc

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/
...
Poniedzialek
Klatka -tric
Wtorek - nogi
Sroda - wolne
Czwartek - Barki
Piatek - Plecy , Bicek
duzych zmian nie ma
cwicz i rosnij pozdro
Zmieniony przez - maciek.t w dniu 2006-04-21 09:01:24
Klatka -tric
Wtorek - nogi
Sroda - wolne
Czwartek - Barki
Piatek - Plecy , Bicek
duzych zmian nie ma
cwicz i rosnij pozdro
Zmieniony przez - maciek.t w dniu 2006-04-21 09:01:24
~Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło~
...
Przedramiona najlepiej w kazdy dzien treningowy wrzucic 

~Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło~
...
miesnie przedramienia bardzo ciezko rozbudowac i napewno 1 raz w tygodniu nie wystarcza 

~Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło~
...
kazdy miesien mozna przetrenowac to jest wiadome ale wystarczy poczytac inne tematu zwiaznae z przedramieniem i wiekosz takze uwaza ze cwiczac 1 raz w tyg. dobrego przedraminia nie uzyskasz. pozdro
Zmieniony przez - maciek.t w dniu 2006-04-21 21:11:32
Zmieniony przez - maciek.t w dniu 2006-04-21 21:11:32
~Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło~
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz