SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

odpowiedni trening na mase??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 675
witam nie chce sie rozpisywac odpoczatku wiec ci ktorzy chca mi pomoc zapraszam tu https://www.sfd.pl/temat260582/ jest tu troche o mnie.chodzi mi abyscie zobaczyli trening ktory rozpisalem a mianowicie o połaczenie poszczegolnych partii czy jest dobre,z reszta sam sobie poradze jakoś.poprostu chce si eporadzic
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 665
Trenowanie przedramion codziennie to chyba jednak troche za dużo. Przedramiona też muszą sie regenoerować. Biorąc pod uwage to że przedramiona biorą udział chyba w każdym ćwiczeniu, wydaje mi sie że 2 razy w tygodniu trening na przedramie wystarczy.Najlepiej ćwicz jej na tym treningu na którym ćwiczysz ramiona czyli biceps i triceps. pozdro
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402

poniedzialek:
klata
biceps
wtorek
nogi
sroda wolne
czwartek barki
piatek
plecy
triceps


ja bym zamienił triceps z bicepsem...ale tak tez moze byc

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 665
Trening dobry. pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 675
kto co jeszcze mysli
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 500 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13230
Poniedzialek
Klatka -tric
Wtorek - nogi
Sroda - wolne
Czwartek - Barki
Piatek - Plecy , Bicek

duzych zmian nie ma cwicz i rosnij pozdro

Zmieniony przez - maciek.t w dniu 2006-04-21 09:01:24

~Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło~

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 675
a przedramiona gdzie najlepiej dorzucic??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 500 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13230
Przedramiona najlepiej w kazdy dzien treningowy wrzucic

~Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło~

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 967 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40936
dlaczego przedramiona proponujesz w kazdy dzien treningowy?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 500 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13230
miesnie przedramienia bardzo ciezko rozbudowac i napewno 1 raz w tygodniu nie wystarcza

~Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło~

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 967 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40936
ja macham 1 w tygodniu i jest dobrze, przedramiona tez mozna przetrenować, pozdr.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 500 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13230
kazdy miesien mozna przetrenowac to jest wiadome ale wystarczy poczytac inne tematu zwiaznae z przedramieniem i wiekosz takze uwaza ze cwiczac 1 raz w tyg. dobrego przedraminia nie uzyskasz. pozdro

Zmieniony przez - maciek.t w dniu 2006-04-21 21:11:32

~Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło~

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brzuch do oceny

Następny temat

Czy zrobie na tym plecy ??

Shoty
Polecane artykuły