SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

HST- przeczytaj zanim dasz plan do sprawdzenia.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 431790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 539 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4487
spoko
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1592 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44922
Mam mały problem.. Z przyczyn niezależnych odemnie nie będe mógł ćwiczyć na maszynach:/ tak wiec pozostaje ławka,sztanga i sztangielki..

I stad moje pytanie.. jak przerobić mój plan aby dało rade go wykonać na podstawowym sprzęcie..

NOGI
-Przysiady ze sztangą trzymaną na barkach (1)
-Uginania nóg w leżeniu (1)
-Wspiecia na Palce ze sztanga na barkach (1)
Klatka
- Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej (1)
- Przenoszenie (1)
Plecy
- Podciąganie na drążku szerokim uchwytem (nachwyt) (1)
- Wioslowanie Sztanga (1)
- Szrugsy (1)
Barki
- Wyciskanie sztangi z przed głowy (1)
- Unoszenie sztangielek bokiem w górę (1)
- Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia (1)
Biceps
- Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem (1)
Triceps
- Prostowanie ramion na wyciągu stojąc

+MC na przmeian z przysiadami

----->Patrz komu ufasz...<-----

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 42829
uginanie nóg odstaw, na triceps daj np wyciskanie francuskie
reszta jak widze jest na wolnych ciężarach

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1592 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44922
Super o to mi chodzilo

----->Patrz komu ufasz...<-----

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1436
Czy jest jakis problem w tym ze trening HST (15) zajmuje mi 30 minut??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1592 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44922
to powyzej ja pisalem.. nie przelogowalem sie z konta brata..

----->Patrz komu ufasz...<-----

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
jesli rosniesz to nie jest to problem
mi też sie zdarzało wyrobić w 30min
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4472
Ćwiczę już ok.2,5 roku więc mysle że taki plan będzie odpowiedni, stosujac superserie klatka+plecy barki+nogi biceps+triceps:
KLATKA i PLECY
wyciskanie na płaskiej+podciąganie szeroko na drążku <3serie>
wyciskanie sztangielek na skosie w góre+wyciąg dolny do brzucha <2 serie>
BARKI i NOGI
wyciskanie z klatki+wyciskanie na maszynie <3 serie>
unoszenie w opadzie+uginanie na maszynie <2 serie>
TRICEPS i BICEPS
uginanie ze sztangą+prostowanie na wyciągu <3serie>
i na koniec po 3-4 serie BRZUCH ŁYDKI I PRZEDRAMIE

Sam wiesz jak jest

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 42829
włączył bym MC i przysiady
a do klatki zamiast II wyciskania pompki na poręczach

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4472
Noi dla urozmaicenia drugi plan mniej więcej taki:
KLATKA+PLECY
wyciskanie sztangi na skosie+wiosłowanie sztangielką<3serie>
wyciskanie sztangielek na płaskiej+wiosłowanie półsztangą<2serie>
BARKI+NOGI
wyciskanie zza karku+wyciskanie na maszynie<3serie>
unoszenie bokiem+uginanie na maszynie<2serie>
BICEPS+TRICEPS
uginanie sztangielkami na skosie+francuskie sztangą leżąc<3serie>
Noi na koniec po 3 serie BRZUCH ŁYDKI PRZEDRAMIE

Sam wiesz jak jest

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST dobry planik ?

Następny temat

HST..?

electro
Polecane artykuły