Postaram się napisać krótko i zwięźle, bo sam nie lubię czytać monologów z ą i ę
13.08 Klatka/Plecy + cheatday
Rano Marian wpadł do mnie na Zator, machneliśmy zayebisty trening,były zdj i nagrywki (film powstanie), szybka szama i odrazu w trasę do Warszawy

Po przyjeździe Przemo zobaczył jak wyglądam, oczywiście powiedziałem mu że jestem mega wypłaszczony i ta sylwetka nie prezentuje się teraz zbyt dobrze...jedynie na treningu jest bardziej pękato ale bez szału

Ale jak to Przemo...

mówi że forma jest kosa jak na ten czas i trzymam dużo wody i niemam się co obawiać o wygląd tylko ładować kalorie na wieczór bo wyjdzie mi to na dobre

Więc jeżeli tak mówi to się słucham i tak zrobiliśmy

Wsiadliśmy do auta i wykonaliśmy mały meeting po restauracjach/lodziarniach itp.Trochę tego weszło, lecz spokojnie zjadłbym drugie tyle ale niechciałem leżeć obżarty z mega dyskomfortem... Wleciało to co na zdjęciu + yambam Mariana

Bo niestety już wszyscy poszli spać ale ja o 2 w nocy się przebudziłem i musiałem coś jeszcze zjeść bo mnie trzepało

Także nur do torby Mariusza i znalazłem batona

ps. odkupie Ci
14.08 Trening z ekipą
Ja Barki/Biceps/Triceps
Obudziłem się rano i jaki wynik ? Waga o 0,6kg mniejsza, suchszy, a nabicie takie jakiego jeszcze nie miałem, więc chyba wiedział co mówi i miał jak zwykle racje

po śniadaniu uderzyliśmy na siłkę i poleciał trening ( Marian,Ja,Przemo,Paweł Roszkowski (20l, klasyk 185cm Przemek go ściągnął

) Pompa miazga, rozrywało skórę a waskularyzacja level hard

Treningu nie będę opisywał bo za długi byłby post

Leciały non stop foty, nagrywki, pozowania itp

Fajny klimat ogólnie i spędzony czas z wami
Miska dziś już clean 100%

MC
1. 50g izolatu + 40g oleju kokos. ( dzięki Przemo

)
2. 200g kurczaka + 55g ryżu
3. 200g kurczaka + 55g ryżu
4. 200g kurczaka + 55g ryżu
5. 200g kurczaka + 55g ryżu
5. 210ml białek jaj + 20g izo + 60g
płatków jaglanych
A już jutro kolejny trening... tym razem dla odmiany z Marianem

Legs day baby
Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2016-08-14 20:54:12