SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wojciech Piela - Przygotowania do sezonu jesiennego 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62358

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2376 Napisanych postów 3710 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 112206
Spakowany i gotowy do wyjazdu Zaraz zjem przedtreningowy i robimy z marianem klatke/plecy, a potem odrazu wsiadamy w auto i do Warszawy Dieta dziś będzie wyglądała tak:

1. 6 jaj + 5g smalcu
2. 200g kurczaka + 55g ryżu
3. 200g kurczaka + 55g ryżu
4. 200g kurczaka + 55g ryżu
5. 200g kurczaka
....
A tu zobaczymy Przemek z Marianem mają w planach burgery itp a czy do nich dołącze to się okaże



...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
dołączysz
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2376 Napisanych postów 3710 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 112206
No towarzyszył na pewno będę a czy jadł to wyjdzie w praniu bo,jeszcze trochę Giorgio Ulani jestem
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2376 Napisanych postów 3710 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 112206
Postaram się napisać krótko i zwięźle, bo sam nie lubię czytać monologów z ą i ę

13.08 Klatka/Plecy + cheatday

Rano Marian wpadł do mnie na Zator, machneliśmy zayebisty trening,były zdj i nagrywki (film powstanie), szybka szama i odrazu w trasę do Warszawy Po przyjeździe Przemo zobaczył jak wyglądam, oczywiście powiedziałem mu że jestem mega wypłaszczony i ta sylwetka nie prezentuje się teraz zbyt dobrze...jedynie na treningu jest bardziej pękato ale bez szału Ale jak to Przemo... mówi że forma jest kosa jak na ten czas i trzymam dużo wody i niemam się co obawiać o wygląd tylko ładować kalorie na wieczór bo wyjdzie mi to na dobre Więc jeżeli tak mówi to się słucham i tak zrobiliśmy Wsiadliśmy do auta i wykonaliśmy mały meeting po restauracjach/lodziarniach itp.Trochę tego weszło, lecz spokojnie zjadłbym drugie tyle ale niechciałem leżeć obżarty z mega dyskomfortem... Wleciało to co na zdjęciu + yambam Mariana Bo niestety już wszyscy poszli spać ale ja o 2 w nocy się przebudziłem i musiałem coś jeszcze zjeść bo mnie trzepało Także nur do torby Mariusza i znalazłem batona ps. odkupie Ci








14.08 Trening z ekipą Ja Barki/Biceps/Triceps

Obudziłem się rano i jaki wynik ? Waga o 0,6kg mniejsza, suchszy, a nabicie takie jakiego jeszcze nie miałem, więc chyba wiedział co mówi i miał jak zwykle racje po śniadaniu uderzyliśmy na siłkę i poleciał trening ( Marian,Ja,Przemo,Paweł Roszkowski (20l, klasyk 185cm Przemek go ściągnął ) Pompa miazga, rozrywało skórę a waskularyzacja level hard Treningu nie będę opisywał bo za długi byłby post Leciały non stop foty, nagrywki, pozowania itp Fajny klimat ogólnie i spędzony czas z wami

Miska dziś już clean 100% MC
1. 50g izolatu + 40g oleju kokos. ( dzięki Przemo )
2. 200g kurczaka + 55g ryżu
3. 200g kurczaka + 55g ryżu
4. 200g kurczaka + 55g ryżu
5. 200g kurczaka + 55g ryżu
5. 210ml białek jaj + 20g izo + 60g płatków jaglanych

A już jutro kolejny trening... tym razem dla odmiany z Marianem Legs day baby













Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2016-08-14 20:54:12
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
baton niech wyjdzie na zdrowie i pomoze przywieśc złoto z MPJ

dzieki za weekend, chociaż w sumie jeśli chodzi o nas to jeszcze nie koniec, bo dziś może byc nacięższy dzień
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2376 Napisanych postów 3710 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 112206
Małe zmiany w przygotowaniach, od dziś kręce cardio tylko rano i po nogach, po każdym innym treningu leci interwał.Czuje, że nogi są dosyć mocno przemęczone i trzymią dużo wody jak na mnie Jak na ten czas powinna być już dawno pajęczyna od pięty po biodro.Więc spróbujemy taki manwer i zobaczymy czy będzie poprawa na dniach Czyli obecnie będzie:
4x 45min cardio na czczo
1x 45min cardio po nogach
5x 13/12 (interwał/cardio) po Barki/Łapy/Klatka/Plecy

15.08 Nogi-HC

1. Przysiady ze sztangą z tyłu 6x 8/8/6/7/15/15
2. Fronty z podwójnym dnem 4x 12/12/12/12
3. Wypychanie na suwnicy wąsko 4x 10/10/10/25
4.
a) Wyprosty na maszynie
b) Syzyfki

3x 15+12
5. Wykroki 3x 30/30/30
6. Uginanie podudzi siedząc na maszynie 4x 14/12/10/10 + drop
7.
a) MCNPN na wyciągu dolnym
b) Przysiady sumo z hantelką

3x 15+12
8.
a) Wspięcia na palce zewnątrz
b) Wspięcia na palce wewnątrz

4x 15+15

po treningu: 45min cardio
rano na czczo: 45min cardio

Trening tak jak wczoraj pisałem zrobiłem z Marianem Ćwiczyliśmy po mojemu i gwarantuje mu że jutro ma dzień wyjęty z życia Zresztą ja też.... Co do ćwiczeń to sam myślałem że po dwóch pierwszych odlecę bo już tak ciężko było Sporo nowych rzeczy pokazałem mu... fronty z podwójnym dnem, siady zróżnicowane ciężko/lekko na pewno dadzą o sobie jutro znać Ja trochę większy klamot dziś założyłem bo mam wrażenie że coś giry lekko spadły... nie dźwigałem bardzo dawno nic ciężkiego na 4-órki.Kończyłem siady na 170x7 więc źle niema Co do techniki Mariusza to jest ona dobra tylko poprostu on za dużo zakładał Nakreciliśmy sporo materiału więc ukaże się jakiś filmik niedługo A teraz czas na odpoczynek



HC:
1. 210ml białek + 20g izolatu + 55g wiórków kokos.
2. 200g kurczaka + 75g ryżu
Trening (po 30g izolatu)
3. 200g kurczaka + 75g ryżu
4. 200g kurczaka + 75g ryżu
5. 200g kurczaka + 75g ryżu
6. 210ml białek + 20g izolatu + 80g jaglanych + 100g malin



Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2016-08-15 15:34:46
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
Będzie mi dac łatwiej wpiskę, bo kopiuj wklej

dziś te siady u ciebie robiło mi się mega dobrze pomimo że lekki dyskofomrt mam dalej w dole pleców

na osttania serie tez niby było 170kg a poszło to lżej niz tydzien u mnie 140kg i według mnie lepiej technicznie
ale własnie to jest to o czym wspomniałem wspolny trening z kims ogarniętym a nie samemu, jest asekuracja czuje sie pewniej siąde głebiej

co do siadów to ja w sumie zawsze robiłem podobnie że serie rozgrzewkowe i potem co seria w górę cięzar tylko potem robiłem od razu jednego dropa a tutaj wesżły dwa w odstepie

napewno nowością fronty z podwojnym dnem które zabiły

no i jedno co poprawiłem to trzymanie sztangi nie tak nisko na łopatkach co wyedług mnie pomogło mi łatwiej i wygoniej schodzić

bedziesz miał filmiki to cos na YT daj żeby to zobaczyc i inni tez sie wypowiedza

Dzięki, szkoda że już koniec tego weekednu, weszły 3 mega zajbeiste treningi. A po dzisiejszym to już mam po weekendzie bo chyba nigdzie sie nie ruszę, ne wiem czy iśc spac czy pić kawę
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
Ja mam takie wrazenie ze nogi wygadaja na mniejsze/plaskie za kazdym razem jak omine ciezkie siady i nie wiem czy sobie poszywam czy serio tak jest

A jak ten manewt z cardio cos znaczaco zmieni to daj znac bo ja mam ta sama sytuacje, nogi am ciagle jak z waty od interwalow i cardio a wiecej zyl mialem na masie niz teraz na wycince, tylko nie chce mi sie rozdzielac tych sesji bo szkoda mi czasu
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2376 Napisanych postów 3710 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 112206
@cvfdbkz no ja nie robiłem 2 miechy i spadły chyba, za 2 dni powinny byc wieksze A co do tego interwalu dam znac czy pomogło

@marian trening konkret, ale nie mogło być inaczej jak się trafi poyeb na poyeba :D


Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2016-08-15 16:13:42
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32433 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892905
Niekoniecznie może siady, co ogólnie duże ciężary, no i właśnie nie przesadne zajeżdżanie ich aerobami. Ja rok temu robiłem siady i dużo aero, i gira poleciała sporo. W tym roku ciężkie wykroki, do 120kg a sztandze dochodziłem, potem suwnica albo siady na hack maszynie też z dużym ciężarem, no i krótki intensywny interwał, a nie godzinne aero, i z nogi już spadło dużo mniej. A kiedyś - dużo aero i omijanie siadów - robiły się patyki
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Ania Kapusta sezon 2016

Następny temat

Piotr Nowotarski PRZYGOTOWANIA DO KOLEJNEGO STARTU

electro
Polecane artykuły