SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojciech Piela - Przygotowania do sezonu jesiennego 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56687

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak chłopaki wyżej - obrzydliwe, zazdroszczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Dzięki chłopaki za miłe słowa A co do spiro to dopiero dziś na noc daje pierwszy raz


1.09 Klatka/Plecy


1.Wyciskanie sztangi skos dodatni
4x 12/10/8/12

2.Wyciskanie na hammerze na górną część
4x 15/12/10/9

3.
a) Rozpiętki na bramie z dołu siedząc
b) Hex press
3x 15+12

4.Wyciskanie sztangielek skos ujemny
4x 15/15/18/20

5.Wiosłowanie sztangielką jednorącz
4x 10/10/8/7

6.
a) Ściąganie drążka młotkowego do klatki
b) Narciarz
3x 20+15

7.
a) Wiosłowanie sztangielkami leżąc na ławce
b) Wiosłowanie na w.dolnym podchwyt/nachwyt
2x 15+15



Dziś wspólny trening z Bartkiem Buczkiem i Adamem Piwko w McFit'ie przy Zawiszy Trenowało się dosyć spoko, choć wiadomo... widzieliśmy się pierwszy raz to więcej było przegadane niż ćwiczone Traktuje to jako rest lekki bo normalnie taką rozpiskę trzasnałbym w 40 min

Pompy brak jakiejkolwiek, choć czucie było to nic nie chciało "wybuchnąć".Ale 9 dni do zawodów więc to chyba normalne... Na koniec coś popozowaliśmy, światło trochę śmieszne i różnie się wypada na tych zdj.

Jutro już bez gadania słuchawki na uszy i cisne obwodówki



Dieta:
1. 200g wieprzowiny
2. 50g kaszy jaglanej + 200g kurczaka
3. 50g kaszy jaglanej + 200g kurczaka
(Po treningu 30g izolatu)
4. 50g kaszy jaglanej + 200g kurczaka
5. 50g kaszy jaglanej + 200g kurczaka
6. 60g płatów owsianych + 45g izo


Dieta dziś to nie MC ani HC.Jem na tzw. wyczucie, bo po wczorajszym HC rano wstałem nawet dosyć nabity a nie chce zbyt wcześnie się wypełniać.Dlatego dziś w porównaniu do wczoraj uciąłem 40g węgli. Choć planowo miał być high... ale myślę że Przemek mi ufa na słowo jak jest i to dobre posunięcie























Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2016-09-01 18:21:32

Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2016-09-01 18:26:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Noc była masakryczna... Wczoraj ogólnie już wypiłem trochę więcej płynów, gdzieś ok. 7l ale na noc starałem się już nie pić. Pomimo tego wstawałem aż 9 razy... specjalnie liczylem... i to pompa jak z węża strażackiego... Dobrze że wolne to rano odespałem...


2.09 Obwodówka-MC

Plecy/Klatka/Brzuch + Barki/Triceps/Biceps
*Na każdą partię 8 serii

1.
a) Wiosłowanie sztangą podchwyt
b) Wypychanie na maszynie siedząc
c) Scyzoryk
4x 15+15+15

2.
a) Ściąganie drążka szeroko do klatki
b) Rozpiętki na ławce skos dodatni
c) Allahy
4x 15+15+15

3.
a) Wyciskanie sztangielek siedząc
b) Francuskie hantlami leżąc
c) Uginanie ramion z supinacją
4x 15+15+15

4.
a) Podciąganie sztangi szeroko do brody
b) Prostowanie na wyciągu podchwyt
c) Ugiananie ze sztangą prostą stojąc
4x 15+15+15



Na początku rano miałem dzwonić do Przemka, że robię resta bo czułem się fatalnie i dziś odpuszczam bo to 7 trening z rzędu... Ale jakoś się później polepszyło, więc torba i odrazu na gym I jak? Masakra .. Takiej pompy dawno nie czułem Nabity i pękaty jak armata Przypuszczam, że to sól mogła tak porobić bo od rana już sypie troszkę więcej niż w przeciętne dni

Trening intensywny bo taki ma teraz być Przerwy między seriami robiłem ok. 20-30 sek. tyle żeby tylko napić się wody i dalej ogień


Dziś kolejne zwiedzanie siłowni Padło na Energy fitness. Jednak jedyne co mi się tam podobało to tylko szatnie Siłka przypomina typową hotelówe... Na sali były 4 osoby i już ścisk. Ale akurat to co chciałem robić to miałem wolne także git

Wieczorem wpada basen

Do Strzegomia formalności też już wszystkie mam załatwione, więc spokój Zakwaterowanie mam ogarnięte u Pana Wolskiego, który zgodził się mnie przekimać xd Boje się żebym nie wpadł w kompleksy przy nim jak się rozbierze... bo koń jakich mało, a ja chuchro 80 kilowe... Na tamtych MPJ byłem w pokoju z Zagórem ... teraz też trafilem...


MC:
1. 3 jajka + 100g kurczaka
2. 40g ryżu + 200g kurczaka
3. 40g ryżu + 200g kurczaka
(Po treningu 30g izolatu)
4. 40g ryżu + 200g kurczaka
5. 40g ryżu + 200g kurczaka
6. 50g płatów owsianych + 45g izo








Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2016-09-02 16:11:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
pompa zapewne po dużej ilosci soli i wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Tylko 3g dalem :p co będzie po 15g + xdd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Ja w sumie sol daje nawet do tego co słodkie bo tylko to daja jakas pompe na silowni aktualnie

A swoja droga normalnie ile plynow pijesz ze 7L jest wieksza iloscia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Samopoczucie cały czas jak w loteriadzie... Raz spoko a np za 20 min totalny bezwład, brak chęci do życia, nawet nogą się ruszyć nie chce... Ale już się powoli przyzwyczaiłem do tego Ssania nie mam wgl... zresztą jak od początku współpracy z Przemkiem Jedynie boli mnie to że leci mało fatu, przez co są właśnie takie wahania nastrojów... ale kilka dni zostało to jeszcze tyle wytrzymam


3.09 Obwodówka

Plecy/Klatka/Brzuch + Barki/Triceps/Biceps
*Na każdą partię 8 serii

1.
a) Wiosłowanie wąsko na maszynie siedząc
b) Wypychanie na maszynie siedząc
c) Wsnosy nóg na poręczach
4x 15+15+15

2.
a) Ściąganie drążka za głowę
b) Butterfly
c) Spięcia na maszynie
4x 15+15+15

3.
a) Wyciskanie na maszynie siedząc
b) Dipsy na maszynie
c) Uginanie na modlitewniku oburącz - maszyna
4x 15+15+15

4.
a) Wznosy sztangielek na boki stojąc
b) Wyciskanie francuskie oburącz - maszyna
c) Młotki stojąc
4x 15+15+15


Trenowałem dziś w s4 na Grochowskiej i jak do tej pory ta siłownia podeszła mi najbardziej ze wszystkich Klimat i oświetlenie bardzo dobre a sprzęt wchodzi jak należy i jest różnorodny Na pewno tu będę częściej trenował zwłaszcza że mam do niej 1km

Kolejny fajny trening zrobiony, a wcale na taki się nie zapowiadało Bo musiałem się strasznie na niego zmusić i wspomóc ( 3clen + t5 ) Na początku ciężko się było wkręcić ale po pierwszych trzech gigant seriach wczułem się i potem już poszło Pompa i nabicie kozackie. Sól + duża ilość płynów robi robotę

Zdjęć i filmików nie ma teraz zbytnio bo chce się skupić na treningu a nie na cykaniu fotek A zresztą nawet niema kto mnie uwiecznić xd bo trenuje solo ... Ale kto przyjedzie na Strzegom zobaczy efekt końcowy


Dieta:
- 6x posiłków składających się z B+T+W

Nie piszę dokładnej gramatury produktów bo trochę "trików" wolę zostawić dla siebie. Ten ostatni tydzień właśnie jest bardzo ważny i kto się zna, umie go dobrze rozplanować i przeprowadzić to na scenie jest b.dobry, a nie tylko przeciętny... A przyszły takie czasy, że niestety za wiedzę trzeba płacić bo za darmo ludzie niczego nie doceniają ...

Dziś również znacznie większa podaż soli, wody aktualnie leci 10-11l coś koło tego. Ciężko wchodzi... ale jak się porobi herbaty i zawali je słodzikiem to nawet git jest...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ania Kapusta sezon 2016

Następny temat

Piotr Nowotarski PRZYGOTOWANIA DO KOLEJNEGO STARTU

WHEY premium