No na bank nie na rękę. Chad co prawda dostał nowy kontrakt który podobno opiewa na wysokie jak na warunki lekkich gości kwoty ale McGregor to taki ekskluzywny f*** machine Dany i Lorenzo. Wyobraź sobie jak musieliby nakręcić od nowa hype gdy McGrzesiek dostałby od Czada? Mają tylko jednego rodzynka typu "I own this town" więc muszą go piastować. No przynajmniej do walki z Aldo
Mendes tymczasem łowi takie ryby:
https://instagram.com/p/4P8QWdvfax/
Mendes tymczasem łowi takie ryby:
https://instagram.com/p/4P8QWdvfax/

