SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 189 - Mendes vs McGregor

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 173019

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4528 Napisanych postów 35801 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263149
grind
Tak tak Stevenie

Analiza Stevena:

-gdy Conor zaczepia a rywal nie odpowiada - Conor wygral psychologiczne starcie

-gdy rywal odpowiada na zaczepki Conora - Conor wygral psychologiczne starcie

-gdy rywal atakuje zaczepkami Conora - Conor wygral psychologiczne starcie




Adwokatem niczyim nie jestem, ale to samo można by powiedzieć o Moon'ie i Mendesie
Nie wiem po co Wy dalej sie przekomarzacie i ciśniecie skoro wiadomo, że jedna strona nie przekona drugiej i odwrotnie

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Drocze sie z nim, KPS

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
przecież ty jesteś grind najmniej obiektywnym (z Noolanem na czele) użytkownikiem na tym forum więc mam gdzieś co sobie sądzisz o czymkolwiek a tym bardziej o mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4528 Napisanych postów 35801 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263149
grind
Drocze sie z nim, KPS



chyba że tak

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najbardziej śmieszne w tym temacie było nabijanie się z przeciwników McGregora gdzie Mendes oprócz Lamasa też nie walczył z nikim świetnym,chyba,że jarają was zwycięstwa nad:
-McKenziem
-Mezą
-Lentzem (z chorobą)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Ten tego byl taki jeden jak mu tam Aldo (bez choroby).


Zmieniony przez - mikel- w dniu 2015-07-11 11:15:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde przeoczyłem tę wygraną Mendesa,ide nadrobić zaległości
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Te nazwiska przytoczyłem na potrzeby głupiej dyskusji ze Stevenem, one ogólnie potwierdzają progres stójkowych zapędów Chada który jest na przestrzeni tych walk aż do walki z Aldo zabójczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4528 Napisanych postów 35801 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263149
zabstyl - okejka

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Najbardziej śmieszne jest to, że "Conor nie zasłużył na walkę o pas i ma ją tylko dzięki szczekaniu".
Lamas to był po 2 walce z Aldo a tak Mendes mniej zasłużył na rewanż z Aldo niż Conor na pierwotną walkę z Aldo. No i jeszcze gadanie "nie pokonał nikogo z elity Mendes/Edgar". No a kto pokonał Mendesa/Edgara oprócz Aldo ? czyli żaden z pretendentów w historii piórkowej UFC. To co teraz napisałem będzie wyśmiane przez większość, ale to dobrze, bo to umacnia moje przekonanie o większości na tym forum-laicy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 62 - Maia vs LaFlare

Następny temat

KSW: Road to Wembley

WHEY premium