SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 189 - Mendes vs McGregor

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 173036

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Oby Robbie go załatwił. To jest istny killer w klatce i mega gość poza nią. Uwielbiam takie sprzeczności. Zawsze dąży do skończenia walki, ma argumenty by byc jednym z największych bo przeszedł dosłowny renesans formy a dokładniej to właśnie jakby teraz nadchodził jego prime. Po powrocie do ufc jest lepszy z każdą walką. Świetny boks w ataku i kontrze, dewastujące middle i high kicki, obrona przed sprowadzeniami, szybkość, dynamika, cios mordercy i killer instynkt.

Zmieniony przez - MoonDancer w dniu 2015-05-17 22:26:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Mam rowniez nadzieje ze Ruthless zniszczy anemika jeszcze bardziej niz ostatnio. Uwielbiam Lawlera I nie znosze Rorego

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Tak słabo reklamowana jest ta walka, że zapomniałem, że oni walczą o pas.

Też kibicuję Robbyemu i trzymam jednocześnie kciuki za Henricks vs Rory i, qrwa mać, Condit vs Rory. Nie kumam tego, przecież Rory vs Condit to potencjalna walka roku, a UFC tak się pali do zorganizowania tej walki, że nie zdziwię się jak zobaczę ją w 2025 roku w Bellatorze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam się słabo reklamowana walka, a może się okazać lepsza od McGregor vs Aldo. Robbie już raz wygrał. Zastanawiam się w jakiej formie będzie po przerwie, być może mogłoby to na niego korzystnie wpłynąć, ale każdy organizm jest inny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
"a może się okazać lepsza od McGregor vs Aldo."
E, dla mnie to totalny random. W ME moze byc KO w pierwszych sekundach, moze byc wojna roku, moze byc jednostronna decyzja. Na Aldo sie zawsze milo patrzy ze wzgledu na jego kunszt, wiec imo na pewno nie bedzie to nudna walka. Pytanie czy bedzie nawet ciekawa czy uberciekawa, a to juz dla mnie random
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajny Tailer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
mistrzowski, ufc jest świetne w multimedialnej otoczce swoich eventów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
No mega promo zroibli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Opinie Sonnena i Floriana o walce:
http://www.bloodyelbow.com/2015/6/3/8720971/chael-sonnen-i-love-the-entertainment-value-of-conor-mcgregor-but 

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 62 - Maia vs LaFlare

Następny temat

KSW: Road to Wembley

WHEY premium