SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 189 - Mendes vs McGregor

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 173050

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
No na bank nie na rękę. Chad co prawda dostał nowy kontrakt który podobno opiewa na wysokie jak na warunki lekkich gości kwoty ale McGregor to taki ekskluzywny f*** machine Dany i Lorenzo. Wyobraź sobie jak musieliby nakręcić od nowa hype gdy McGrzesiek dostałby od Czada? Mają tylko jednego rodzynka typu "I own this town" więc muszą go piastować. No przynajmniej do walki z Aldo

Mendes tymczasem łowi takie ryby:

https://instagram.com/p/4P8QWdvfax/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no ja juz pomijam kwestie samego zabicia hajpu na Conora w przypadku wygranej Chada,bo to grozi IMO rowniez w przypadku walki z Edgarem,ale sam fakt,ze co wtedy zrobic z tym biednym Mendesem.

w KSW nie byloby problemu,bo Conor mialby po prostu swoja kategorie wagowa jak Materla i o pas bylyby tylko te walki,ktore by wygrywal.

no ale zobaczymy,wciaz wierze,ze okaze sie,iz to jakies stluczenie tylko moze,czy tam cos po prostu niegroznego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Lipa... po cichu też jakoś liczę, że Aldo jakoś się wykuruje, ale jakby to było coś drobnego, to raczej nie robiliby takiego szumi. Ciekaw jestem kolejnych kroków UFC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Ta ryba to większa od Mendesa
#króciakirządzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Wszyscy już piszą na profilu Mendesa aby zasadził KO Conorowi ;D

Wiadomość od Dany
https://twitter.com/danawhite/status/613456440175398912


Zmieniony przez - MoonDancer w dniu 2015-06-24 00:11:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Aldo się osrał przed Irlandzkim Królem, wiedziałem, że tak będzie, teraz będzie wiecznie kontuzjowany i odejdzie jako niepokonany mistrz.

a tak serio to Noolan uspokój się, Aldo wypadł z walki a nie Conor a ciśniesz po Conorze jakby to było odwrotnie

Sprawa wygląda tak, ze złamanym żebrem walczył nie będzie, UFC189 jest mocne więc ME może być Lawler vs MacDonald II a Aldo vs McGregor może być przeniesione, interim nie ma sensu, bo ta walka po pierwsze jest już tak wyczekiwana i taki hajs w nią poszedł i może się x razy zwrócić poza tym Aldo nie pauzował rok+ a Cain pauzował dłużej i mu pasa nie zabrali, w sumie interim nie głupi pomysł, ale żebro to nie kontuzja na 6-12mc więc spokojnie wznowią walkę tylko się wk***iłem, bo chciałem żeby 11 lipca Conor zdobył pas.
Oby doszło w 2015 do tej walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Zaj**iście -__- Na żadną walkę z żadnej wagi tak nie czekałem jak na to



Zmieniony przez - Puar w dniu 2015-06-24 02:25:33

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Barany z forum mmarocks każą zrobić interim... co za d****e!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
I'm told, as of right now, Chad Mendes hasn't been offered a fight at UFC 189. Ariel Helwani 4h temu

Update: Ariel Helwani dodał:

Nova Uniao coach Jair Lourenco on TV show Revista Combate: rib injury is complicated, usually takes a month to heal, but Aldo wants to fight

I'm told Aldo is discussing options with his team and doctors, ways to go on and fight. Not easy, though.

I'm told, if officially offered, Edgar would say yes to a fight against McGregor on 18 days notice. !!! Najnowszy wpis !!!

Wydaje się, że jeżeli lekarze nie odpuszczą Jose do walki 11 lipca to do gry wejdzie Frankie. Jose chce walczyć mimo kontuzji i to jest bardzo głupie posunięcie. To nie jest rywal z top 30 aby wyskakiwać do niego ze złamanym? żebrem. Mendes nie wchodzi w grę, widocznie władze UFC nie chcą tak szybkiego rewanżu Jose vs Chad i to jest naturalne. Mówcie co chcecie ale jednym słowem Mcgregor ma przej**ane jeżeli Frankie weźmie tę walkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Jak mozna walczyc ze zlamanym zebrem, przeciez qrwa biegac sie nie da a co dopiero walczyc. Ja bym ten pojedynek przesunal. na UFC191 i tyle.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 62 - Maia vs LaFlare

Następny temat

KSW: Road to Wembley

WHEY premium