SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 189 - Mendes vs McGregor

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 173039

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
W LW na pierwszy rzut mlody Diaz. Za pierwsze pussy mlody mu spuszcza wp******, potem nie robi standardowo wagi i w walce tez wp****** A tak na powaznie, to jak przegra z Aldo (a przegra) to chyba tez pojdzie do LW. Z Pettisem ciekawa walka by byla, ale od RDA czy Khabina to ostre baty by byly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Grind prosze o to kolejny face off, Dana juz chyab tez troche zazenowany:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Ogłaszam nową sentencję działu "pamiętajcie, że większość tego co mówią zawodnicy to show, element spektaklu, budowanie napięcia i swojej marki. Więcej cytatów, więcej sławy, większe pieniądze. Nie ma co tego tak rozkminiać."

Choć to czasami trudne i ponoszą emocje to będę sobie to czytał gdy pojawi się nowy epizod
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem Sonnen miał lepsze gadki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Tam gadacie że to a to nie przystoi zawodnikowi. To jest walka i przeciwnika można osłabić na wiele sposobów.

To powiedziawszy, mam nadzieję że Aldo mu zaj**ie plaskacza na następnej konferencji

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Sonnen byl najlepszy :) Zwlaszcza w tej gadce o Nogach i karmieniu marchewka autobusu:

A z ta animacja to juz w ogole miazga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Gdy uda ci się wywołać u kogoś skrajne emocje i przekonać go do oglądania twej walki, niezależnie czy ją wygrasz, czy przegrasz – to odniosłeś sukces. Ostatnią rzeczą jakiej chcesz to brak zainteresowania. Gdy jesteś dla nich obojętny, to przegrałeś. Nie można być też odrobinę lubianym, lub znienawidzonym. Te emocje muszą sięgnąć skrajności. Osobiście wolę odgrywać złego gościa. Zawsze wolałem podburzać publiczność do szczytów ich gniewu. W Brazylii grożono mi śmiercią, ale dla mnie to była oznaka zwycięstwa. Nie ma bardziej skrajnego objawu niechęci. Mnie to bawiło. Postanowiłem podjąć się roli, której każdy wolał unikać. Ciężej rywalizuje się o sympatię publiki, gdyż każdy chce być popularny. Gdy pójdziesz w odwrotną stronę, masz całą przestrzeń dla siebie. Zostałem największym złoczyńcą w MMA, a nawet świecie sportu obierając inny kierunek. Znalazłem się w miejscu, którym chciałem być. Gdybym miał okazję, podążyłbym tą samą drogą. Może czasami zdarzało mi się przesadzić, ale nie zmieniłbym niczego.

-Ewangelia według American Gangstera Chaela Sonnena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Dana noob 240p

McGregor powiedział że dziś w Dublinie "I will smack him". LICZĘ NA ROZRÓBĘ, WAR ALDO

Zmieniony przez - Puar w dniu 2015-03-31 15:03:23

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Bardzo możliwe, że Conorowi odwali u swoich. WAR ALDO
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 62 - Maia vs LaFlare

Następny temat

KSW: Road to Wembley

WHEY premium