SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 189 - Mendes vs McGregor

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 173037

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
zniknal przycisk cytowania?

skoro juz tak sie bawimy w wytykanie jakichs szczegolikow,to zebys sie Stevenku nie poczul zbyt pewnie,to i ja sie przyczepie:

"Gość zrobił ogromne postępy w każdej płaszczyźnie i takie są fakty a skoro Conor miałby nie zrobić postępów a walczy od 2008 to na jakiej podstawie Aldo miałby je zrobić skoro już lata pasa broni a Conor pnie się w szczyt."

sory,ale kompletnie nie rozumiem rozumowania jakie stoi za tym zdaniem,tzn. jest ono IMO kompletnie bez sensu.

z tego,co napisales wynika...no az nie wiem,od jakiej strony to ugryzc. ze jesli Irlandczyk nie zrobil postepow,to bronienie pasa w jakims stopniu wyklucza robienie takowych przez Aldo ( w innym fragmencie sugerujesz,ze zrobil i to duzy) ? bo skoro Conor pnie sie na szczyt,to musi robic postepy,a jesli on ich nie robi,to Brazylijczyk tym bardziej,bo on sobie tylko broni pasa? ale co ma jedno do drugiego?

nikt nie twierdzi,ze Conor jest bumem,gosc ma bardzo wysokie umiejetnosci,to na pewno,kwestia tylko tego, jak duze na tle lepszych rywali. natomiast to,ze pnie sie od 2008 w gore akurat nie ma nic do rzeczy,bo rownie dobrze mogl byc wowczas na podobym poziomie jak obecnie (czyli bardzo wysokim,zwlaszcza stojkowo) i sila rzeczy kolejnych rywali pokonywac ("zwlaszcza stojkowo"). az do teraz,gdzie bedzie to dla jego umiejetnosci pierwszy powazny test.

zeby nie bylo - nie oceniam tego,czy zrobil progres,czy tez nie (logicznie rzecz biorac, zrobic musial,bo po to sie trenuje - pytanie,czy to byl progres typu: z 60 overall'a -> 85 overall'a,czyli z zawodnika sredniego/niezlego na bardzo dobrego, czy powiedzmy z 78 -> 86,czyli postep,ale jednak nie tak duzy,ze sie tak posluze nomenklatura "gejmingową" troche )

po prostu jest to IMO blad logiczny,bo nie trzeba rozpatrywac progresu Conora przez pryzmat postepow Aldo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
pozostawiam bez komentarza zalosne wycieczki osobiste

odnosnie Conora jesyne co mu pozostalo to chamstwo i buractwoa Aldo juz go rozpracowal. ta postawa udawania "szalonego swira" jest w Irlandii oklepana i spotkasz tu takich co na wstecznem prawie sp*****laja a p******a ze cie zaraz zabija i "What you gonna do?" heh

jesli Conor udaje to mogl wybrac role mniejszego idioty w swoich "promo", a jezeli faktycznie taki jest to czeka go bolesny upadek bo bedzie posmiewiskiem jesli po takim zachowaniu zdrowo oberwie.

fanboystwa Stevena dowodza wypowiedzi w ktorych nawet nie bierze pod uwage ze Conor gra ale slepo wierzy,ze Conor jet tak pewny siebie jak mowi i nie bierze naweet pod uwage ze moze jest sestresowany albo obawia sie Aldo.
same pewniki w wypowiedziach, Conor to i tamto. to ja juz od ponad roku w moim uwielbieniu Reema nie pieprze takich farmazonow
Steven swiecie wierzy w kazde slowo i zapowiedz irola

Gautan
"Gość zrobił ogromne postępy w każdej płaszczyźnie i takie są fakty a skoro Conor miałby nie zrobić postępów a walczy od 2008 to na jakiej podstawie Aldo miałby je zrobić skoro już lata pasa broni a Conor pnie się w szczyt."
nie rozumiesz logiki? juz spiesze ci pomoc!

bo kazdy mistrz po zdobyciu pasa i jednej obronie juz mysli ze jest Conorem


a powazniezakladnie ze tylko jeden robi postep jest niepowazne. kazdy trenuje i poki ma milosc do sportu ciagle sie uczy i udoskonala. Aldo tez jest lepszy niz w 2008
sam fakt ze panuje tak dlugo przy tak szybkim rozwoju sportu udowadnia ze sam sie rozwija

Zmieniony przez - grind w dniu 2015-03-27 20:52:17

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Grind i Guatan chciałem dać wam po sogaczu ale nie wchodzą bo dałem wam kiedy indziej także zadowólcie się sogiem mentalnym

Co do walki- R.I.P Conor




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Noolan dzieki

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Noolan świetna fotka, zrobiłbym z tego plakat na całą ścianę ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no właśnie mi o to chodzi, że obaj się rozwijają, jakbyście przeczytali co napisał mmmateusz a co potem ja to byście zrozumieli co napisałem. On doj**ał, że u Conora zbyt nie widzi postępów więc musiałem to sprostować, bo palnął głupotę

logicznie rzecz biorąc pomijając to jak faktycznie jest (nie patrząc na ten postęp) to dużo większe szanse ma Conor żeby się rozwinąć, który dużo krócej trenuje zapasy i parter niż Aldo, 4 lata krócej walczy w MMA i pnie się w górę, bo Aldo od lat broni pasa z raz to lepszymi a raz to gorszymi rywalami.
KOMUNIKAT dla użytkowników z problemem z czytaniem ze zrozumieniem: tak uważam, że Aldo mimo tego, że jest na szczycie rozwinął się bardzo od czasów np dajmy na to walki z Hominickiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4528 Napisanych postów 35802 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263153


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
guatan
co do wystawiania kursow,to juz ktorys raz czytam,ze kursy ustalaja komputery,a nie ludzie,ale z tego,co wiem,to nie do konca tak to wyglada,tzn. korzysta sie zarowno z oprogramowania (wlasnego lub firm zewnetrznych),obserwacji ruchow na gieldzie kursow typu Betfair,ale i pracy zwyklych ludzikow. chociaz wiadomo,ze wyznacznikiem czesto jest np. Pinnacle Sports (czy np SBObet z azjatyckich bukow) i to na podstawie jego kursow swoje wystawiaja inni,tylko,ze z nalozeniem wyzszej marzy (w Pinnacle srednio 2% zdaje sie),wiec wtedy udzial ludzki moze byc sila rzeczy mniejszy. w duzym uproszczeniu.


Ja ci mogę powiedzieć jak to wygląda z największymi firmami, które ustalają kursy dla najpopularniejszych sportów. Masz model nazwijmy to "statystyczny" i kilka tysięcy parametrów. Komputer wszystko zbiera i sam wszystko liczy, a jak nie potrafi sam zebrać jakichś danych to przywołana przez ciebie pani Małgosia czy inny programista wklepuje brakujące dane do systemu. Nie ma czegoś takiego, że jest rada ekspertów, którzy w oparciu o swoją wiedzę matematyczną/sportową ustalają kto ma być faworytem w danej walce i posiłkują się do tego komputerem. To komputer posiłkuje się ludźmi w taki sposób, że w ramach jednego parametru z tych kilku tysięcy bierze sobie opinię "ekspertów mma".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175


charakterystyka faceoffu Aldo vs McGregor

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245


Toronto jakby troche spokojniej:





Zmieniony przez - mikel- w dniu 2015-03-28 04:55:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 62 - Maia vs LaFlare

Następny temat

KSW: Road to Wembley

WHEY premium