SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 189 - Mendes vs McGregor

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 173764

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Boję się o życie StevenO po dzisiejszej nocy, gdy Mendes wytrze matę Conorem i zrobi mu dziurę w głowie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JAkby ludzie tak reagowali na przegrane ulubionych zawodników to myślę Noolan,że już dawno jakaś gałąź uginała sie pod ciężarem twojego ciała po ostatnich wyczynach Shoguna.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Shogun ma teraz Noga na odbudowanie, wroci mocniejszy niz kiedykolwiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
w ogole na lowkingu gadali,ze PODOBNO Mendes musi zbijac tylko 2 funty,co jest akurat niezbyt prawdopodobne (IMO w ogole ) , ale tez czytalem wczesniej,ze Chad mowil,ze zbija tylko kilka funtow do walki...

na wazeniu faktycznie nie wyglada na goscia,ktory jest skrajnie wysuszony czy wymeczony (w przeciwienstwie do Conora),wiec moze utrzymuje wage ~70kg i - miedzy innymi - stad jest gotowy wejsc do walki niemal z marszu. Irlandczyk na co dzien wazy ~80kg, takze oprocz warunkow wzrostowo-zasiegowych przewaga w masie ciala tez bedzie co najmniej jednej kategorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Cos nie chce mi sie w to wierzyc ze tylko 2 funty. Aldo mial do zbicia 24lbs a oni gabarytowo sa chyba tacy sami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
zabstyl
JAkby ludzie tak reagowali na przegrane ulubionych zawodników to myślę Noolan,że już dawno jakaś gałąź uginała sie pod ciężarem twojego ciała po ostatnich wyczynach Shoguna.


szach mat ;p

OBELX
Też byłem tym faktem zaskoczony, Brown zasługuje na mc jak mało kto w ufc.


jak możesz być tym faktem zaskoczony? Myślisz, że Brown wzmocni w istotnym stopniu sprzedaż PPV? Robote robi Conor w 95%, w dodatku walka o pas Lawler vs MacDonald II więc PPV już ma chyba rekord a prelimsy potrzebują mocnej walki żeby też oglądalność podbić więc Brown vs Means to idealny pojedynek aby to zrobić

Mendes nie zbija tyle co Conor czy Aldo, ale 2lb to rzecz nierealna


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2015-07-11 13:09:40
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
mikel-
Cos nie chce mi sie w to wierzyc ze tylko 2 funty. Aldo mial do zbicia 24lbs a oni gabarytowo sa chyba tacy sami.


no 2 funty na pewno nie,ale nawet w embedded widac,ze nie ma zadnych problemow ze zbijaniem i w dniu wazenia czuje sie bardzo ok. nie jest tez niesamowicie wysuszony,takze smialo mozna ocenic,ze nie katuje sie przed walka. wystarczy spojrzec jak wygladaja ci, ktorzy wiadomo,ze duzo zbijaja - bez porownania.

zreszta bylem pewien,ze ma do zbicia naprawde sporo,bo wyglada jak maly dzik,no ale czytalem juz 2-3 miejscach,ze ponoc pare funtow,takze rzucam w ramach "ciekawostki".

edit: "I usually walk around 158-160" - Chad Mendes.

czyli pewnie z 10 zbija,z czego na tydzien-dwa przed walka bedzie wlasnie te pare funtow,takze powiedzmy,ze sie zgadza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Cisnienie mam wyższe niż na zapowiedziach Knorr vs Hoze Aligda Wczesniej kibicowałem Conorowi ale po tej całej gadce, której jak dla mnie było o wiele za dużo i tym wywyższaniu się/błaznowaniu... za kilkanaście godzin przenoszę się do Sacramento, California i liczę na Mendesa, chociaż rozumem to bardziej za Conorem. Jak wygra Mendes to zapraszam jego fanów na browary do Katowic i niszczymy to miasto jak Cain Bigfoota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 213 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1304
nie trzeba byc psychologiem zeby widziec w zachowaniu McGregora pewnosc siebie i niesamowita koncentracje co ma odwodnienie i "brak energii" (LOL) do tego? Mendes sie w ch**j spina i w bardzo typowy dla gatunku ludzkiego probuje zakamuflowac obawy glosnymi krzykami, jakims smiesznym napinaniem sie. IMO McGregor w 1wszej przez zabojstwo
1

" What you do in life, echoes in eternity. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Racja ja tez zawsze glosno krzycze jak sie czegos obawiam. Pierwsza runda to zdecydowanie za pozno bedzie, mysle ze juz go zabije na srodku ringu przy prezentacji zawodnikow.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 62 - Maia vs LaFlare

Następny temat

KSW: Road to Wembley

forma lato