SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 189 - Mendes vs McGregor

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 173051

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Conor kill them all!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Conor kill them all!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
connor przegra , zobaczycie

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4528 Napisanych postów 35802 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263155
gautan
zazwyczaj forum jest podzielone w kwestii oceny zachowania fajterow,takze zadna nowosc.

ale tak sie sklada,ze jestem w tym swietny (serio,taki mentalista ) i mowie Wam,ze Chad na duzym luzie.

ja tez gladze brode,wiec to akurat nie musi byc przejaw czegokolwiek. ;d a lamiacego sie glosu nie wykrylem,bez przesady. moze troche zdenerwowany sama konferencja, tym,jakiego kalibru to wydarzenie itd, predzej szedlbym w te strone,ale to i tak naciagane mocno IMO.

no niewazne, te dyskusje na temat zachowania,wygladu itd u zawodnikow na wazeniu i konferencjach,to juz klasyk w dziale i cos nie do zweryfikowania w zasadzie,takze mniejsza.



Tak jak piszesz, każdy tam jakąś pseudo psychoanalize może sobie przeprowadzic, czy słuszna czy nie to juz inna sprawa.

Kiepskie jest jednak to, że niektórzy zbyt mocno kierują sie hejtem lub uwielbieniem dla jednego czy drugiego zawodnika zamiast argumentami
Nie ma co też podchodzić do tego tak osobiście i emocjonalnie jakby bił sie członek rodziny albo kumpel z klubu, takie moje zdanie

Ja np. nie mam nic ani do Aldo, Ani do Conora, Ani do Mendesa ... Aldo i Conora mam nawet "lajkniętych" na FB

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
KPS on ma taki głos zawsze, taka barwa. (co do łamiącego się głosu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
coNor.

duzo osob pisze z bledem zauwazylem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Ja także jestem fanem całej trójki, Mendesa i Aldo bardziej ale doceniam kunszt irola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
ja lajknietego mam tylko Aldo,ale do polubienia Conora bylo blisko.

dosyc szybko sie jednak odkochalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Każdy maly gościu zauważyłem, zawsze przyrównuje się do mike tysona, mike to mike tamto, teraz chad, to samo borys mankowski mowil i jeszcze paru ludzi, zapomninaja tylko o jednym , mike był jedyny w swoim rodzaju k***a jego mać :D

albo mógły ktoś powiedziec chociaz raz o frazierze, tez był mały jak na hw


[


Zmieniony przez - Strecho w dniu 2015-07-09 21:43:45

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Ale umiejętności co do dynamicznego skracania dystansu, różnego rodzaju wybić z biodra podczas haków na tułów i głowę, szybkich zejść z linii ciosów, dynamicznych wymian na małej przestrzeni sprzyjają takiej właśnie budowie. Oczywiście Chad >przewaga milion do Borysa ale można doszukiwać się takiego stylu u obu. Jeżeli chodzi o specyfikę MMA to dynamizm w stójce Mendesa odpowiada idealnie Tysonowi w boksie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 62 - Maia vs LaFlare

Następny temat

KSW: Road to Wembley

WHEY premium