SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 189 - Mendes vs McGregor

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 173025

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
To bylem ja, za to ze przeszedles na strone Conora. Kazdy nastepny, ktory tak zrobi dostanie rowniez lapke w dol.

P.S
Steven lubisz tylko sluchac Conora czy tez ogladac ? Bo ciekawi mnie Twoj stosunek to jego zabaw z mieczem.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
ZEMSTA BYLA SLODKA.

zreszta nie przeszedlem na strone Conora. :o za to pomowienie masz dodatkowo powiedziane Yoshiemu! zobaczymy wtedy!

mam nadzieje,ze Irlandczyk polegnie,no ale jednak staram sie zachowac jakis tam obiektywizm,a te rozkminy pt. Pudzian + KSW w temacie o gosciu,ktory za pare dni walczy z Mendesem w UFC (i ma rekord 5-0,a na rozkladzie Brandao,Hollowaya - z kontuzja - i Sivera,bo chyba jeszcze nikt nigdy nie wspomnial), to bylo zbyt wiele.

dzieki, Obelx, prawdziwych kolegow z forum poznaje sie wlasnie w takich chwilach.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Nie wiem czy bylo ale warto przypomniec bo wazenie za dwa dni:

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Było i to ze dwa razy:D

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4528 Napisanych postów 35801 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263149
było pare razy gautan łap i odemnie okejke !
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
dziekuje!

zapisze sobie Wasze nicki w kategorii "zaufani" i jak bede adminem,to nie omina Was nagrody.

Mikela tez oczywiscie zapisalem w kategorii "chuye do zbanowania - WAZNE". aczkolwiek duchowy plusik za wstawianie slynnej foty Conora,zgodnie z moja wczorajsza prosba. zwlaszcza,ze sam chcialem wrzucic.

ALE NIE MYSL,ZE JUZ WYBACZYLEM.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
mikel-
To bylem ja, za to ze przeszedles na strone Conora. Kazdy nastepny, ktory tak zrobi dostanie rowniez lapke w dol.

P.S
Steven lubisz tylko sluchac Conora czy tez ogladac ? Bo ciekawi mnie Twoj stosunek to jego zabaw z mieczem.


Oglądać jego walki to każdy lubi, nikt nawet na tym forum nie powie, że Conor nie ma skilla a tym bardziej, że walczy efektownie i efektywnie.

a co masz do zabaw z mieczem ? ja mam wrażenie jak tu niektórych czytam, że wasze życie jest takie nudne, że nigdy nie odp*****lacie, nigdy nie żartujecie, wszystko na poważnie i życie na wiecznej spinie
chłop ma od zaj**ania kasy, trash talk wychodzi to dalej gada pomijając jego niesamowitą pewność siebie co widać cieszy się życiem i ma wyj**ane. Jakby to Conor powiedział "you dont have to love it, you can even hate it, but you will be forced to accepted that"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
nie o to chodzi,ze nikt w domu nie pajacuje-chodzi o to ze UFC to pajacowanie wciska w odcinki kosztem zawartosci sportowej, informacji i co najwazniejsze innych zawodnikow z gali
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dana White: „Frankie Edgar miał pretensje o to, że to Chad Mendes będzie walczył o pas z Conorem McGregorem, ale Mendes jest pierwszy w rankingu. On przegrywał tylko z Jose Aldo – raz przez nokaut, a drugi raz po 5-rundowej wojnie i jednej z najlepszych walk, jakie kiedykolwiek widziałem. Edgar za to pokonał tylko Urijaha Fabera po 5-rudnowej walce. To byłoby bez sensu, gdyby Edgar dostał tę walkę. Mendes jest zawodnikiem, który zasłużył na ten pojedynek, a potwierdzeniem tego niech będzie sukces tego zestawienia – ludzie już chcą to obejrzeć!” /MP W piórkowej Edgar przegrał też tylko z Aldo. A wygrywał z porównywalnymi jeśli nie lepszymi zawodnikami (Oliveira, Penn, Swanson, Faber vs Elkins, Guida, Lentz i Lamas) Edgar również stoczył z Aldo wojnę przegrywając różnicą 1-2 rundy) Tak więc z dupy to argumenty panie White. Nienawidze tego łysola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Imho Edgar dał lepszą walkę niż Mendes z Aldo, tzn lepiej wypadł.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 62 - Maia vs LaFlare

Następny temat

KSW: Road to Wembley

WHEY premium