SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 189 - Mendes vs McGregor

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 173768

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Gautan bez przesady. Mendes w wywiadzi mowil ze prowadzi zdrowy tryb zycia i zdrowo sie odzywia wiec forme ma. A tak powaznie to walcza w Las Vegas i to jest waga lekka, mysle ze nie spuchnie po dwoch rundach. Za to moze byc ciekawie w 4-5. A Frankie jest poprostu mniej medialny, co by nie powiedziec nudny dla kibicow, a liczy sie kasa.

P.S
Dzisiaj juz jakas konferencja jest. Moza pierwsze face to face ?


Zmieniony przez - mikel- w dniu 2015-07-01 18:32:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 213 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1304
chyba face to chest XD

" What you do in life, echoes in eternity. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Patrze na ten wywiad Conora i Dany to Conor jakis dziwny. Taki bladziutki, zmeczony. Przydala by sie glebsza analiza tutaj na 5 stron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Arnold Schwarzenegger: Conor McGregor is one of the greatest athletes of all time... co robi ta medialna machina to widać w tej wypowiedzi. Jest zaj**isty ale all of time? co to Spider lub Jones k***a? On walczy z one of the greatest of all time ALDO. Ja bardzo lubię Conora, niecierpię tylko uwielbienia Stevena do niego. Kiedy ta konfa?

Sprawdziłem już, to jest Media Conf Call... rozmowy telefoniczne


Zmieniony przez - MoonDancer w dniu 2015-07-01 18:44:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Steven0
tak k***a puar Siver go obalał, chyba w snach twoich..
nikt McGregora w UFC nie obalił.



Ty pało, napisałem że wywracał - bo Conor szybko wstawał
3:54 i jeszcze gdzieś tam




A teraz na kolana bo


"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 213 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1304
byc obalonym- byc wywroconym na dluzej, byc wywroconym- byc wywroconym na krocej, seems legit .nie sapaj sie tak

" What you do in life, echoes in eternity. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
jak zwykle zaczyna się wmawianie rzeczy, których nie powiedziałem typu forma Mendesa w 110% - norma

Puar no i ch** z tego, że wywracał-wytrącenie z równowagi i błyskawiczny powrót do stójki, to ma tyle do TDD co nic więc nie wiem po co zawsze o tym mówisz jak dyskusja jest o Conorze, wiecznie to powtarzasz jak z side kickami.

Noolan pogadamy jak będziesz profesjonalistą i będziesz z tego miał kasę jak twój idol psychofanie

No i co z tego, że możesz kopnięciem podciąć przeciwnika, Siver nie kopał z myślą podcięcia co było widać, Benson np kopał specjalnie ciągle w łydkę co już to sugerowało czy np Bigfoot w Overeema.

MoonDancer jesteś laikiem pogódź się z tym, wgl od niedawna tu piszesz i się za znawce uważasz. Ja nie jestem psychofanem tylko tacy jak ty robią ze mnie psychofana a to różnica.

Dobra uciekam już bo mnie zagadujecie będe jutro. Yo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Wlasnie MoonDancer od niedawna tu piszesz, wracaj na instragram, Yo. Puar dzieki za linka, nie wiedzialem ze Siver tyle bocznych sadzil. Conor jak Bruce Lee chodzi, ciekawe czy tak bedzie chodzil przy dynamicznym mendesie. No ale do walki mamy jeszcze ponad tydzien, moze ktos sie jeszcze wylozy przez kontuzje np. Conor i zrobia Mendes vs Frankie , a Conor dostanie interim na pocieszenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
ja tez zegnam Księżycowy,nie bedziemy tu tolerowac gwiazdorzenia. moze przemyslisz cale swoje zachowanie i wrocisz skromniejszy.





moze i ktos tam przesadzil z tymi 110%,bo tak Steven nie napisales,ale mimo wszystko:

"Podsumowując Mendes trenuje od tego momentu i na bank jest w świetnej formie, być może byłby w lepszej, ale dużo walk jest w short notice i to też nie wymówka"

sory,ale jest taki kwiatek,ze az glowa mala. w zasadzie to dwa,bo skad Ty masz pewnosc,ze jest w SWIETNEJ FORMIE,to ja nie mam pojecia. chociaz zgoda,ze dla niego to wielka szansa,pewnie jakies bonusowe sianko tez wpadlo nawet nie za podlozenie,w ktore nie wierze,ale tak o. tyle,ze sam fakt wziecia walki - w obliczu powyzszego - wcale nie oznacza,ze Mendes jest w super formie,bo podejrzewam,ze wzialby te walke nawet w takiej sobie. oby mimo wszystko okazalo sie,ze jest w gazie.

no i fakt - BYC MOZE BYLBY W LEPSZEJ FORMIE PRZY PELNYM OBOZIE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Co tu sie w ogóle wyprawia w tym temacie ,zaraz bedzie wiecej postów jak w ksw live

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 62 - Maia vs LaFlare

Następny temat

KSW: Road to Wembley

forma lato