SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 189 - Mendes vs McGregor

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 173052

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Ciemnogród przykryty 2m mułu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
Nie wiem o co wy się czepiacie stylu, wyglądu Conora, według mnie wygląda zaj**iście, w sensie, zawsze ubrany elegancko, a przy tym nadzwyczaj stylowo, jedyne, co według mnie nie pasuje, to te jego tatuaże na klacie, bo na plecach nie wygląda źle, ale na klacie są komiczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4528 Napisanych postów 35802 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263155
MoonDancer
Homster
również macie takie brody a la Conor?


Lepszą.


Moja też lepsza, na dodatek czarna

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no i te same osoby co jadą o hipsterstwie/wieśniactwie itp to nic nie powiedzą o np garniturach ludzi jak Chris Cariaso haha


albo o fryzurach jak nasz Roy


Conor na wygląd wydał już więcej niż wy przez całe życie więc możecie pocebulować sobie trochę

ale tu jest hejt na Conora, gość jest k***a wzorem sportowca, podejście jak Dan Henderson i w dodatku świetne podejście do biznessu i niesamowita pewność siebie.
Aldo tym bardziej będzie żałosny jeśli się okaże, że wyszedł z kontuzją, która będzie miała wpływ, bo to pokaże, że moc McGregora jest taka duża, że k***a nie miał wyjścia odmówić
no, ale skoro wyjdzie tzn. że jest okej i mam nadzieję, że 11 lipca ustrzeli Hoseya, najlepiej w przeciągu pierwszych 4 minut

popieram opinię wyżej, że szare Polaczki powinny się nauczyć, że ludzie mają swój styl i skoro mężczyzna wyda w ch** kasy na wygląd to nie musi oznaczać, że jest pedałem. Wgl to jest śmieszne oskarżać kogoś o pedałka i śmiać się skoro z takim Conorem to my tu każdy z forum bez względu na wagę (nawet OBELX) dostał wp****** szybciutki.


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2015-06-30 14:55:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Garniak Cariaso po ojcu EPIC x10

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Steven0

ale tu jest hejt na Conora, gość jest k***a wzorem sportowca, podejście jak Dan Henderson i w dodatku świetne podejście do biznessu i niesamowita pewność siebie.


Swietne podejscie do biznessu ? Przeciez on oficjalnie mowi ze w nic nie inwestuje tylko wydaje kase co do centa na ciuchy, auta, i inne przyjemnosci. Wzor sportowca ktory mowi do przeciwnikow "mala dziwko" ? Skad ty k***a bierzesz te teksty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
To wszystko jest robione na pokaz, tak przez 30 ostatnich lat a ludzie sie do dzisiaj podniecaja kto co ubiera albo kto co powiedzial...Polska nigdy nie wydzie z ciemnogrodu z takim podjescie, masarka. Te spekulacje, kontuzje, co by bylo gdyby babcia miala wasy, a jak to a jak tamto, gdyby, bo , jak , dlaczego nie... I tak do za....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
Conor to wzor sportowca, Conor rewelacyjnie to powiedzial, Conor swietnie to zrobil - ja piertole, jest coraz ciezej.

niedawno ogladalem wywiad z Nadczlowiekiem i przeszlo mi przez mysl (serio), ze brakuje tylko,zeby pewnego dnia podczas wywiadu sam zrobil sobie laske. teraz z kolei przeszlo mi przez mysl (tez serio),ze gdyby wywiad przeprowadzal Steven,to powiedzialby: "ZACZEKAJ. JA TO ZROBIE.".

na szczescie wielokrotnie podkreslal,ze lubi takie homo wstawki,wiec nie bedzie mial mi za zle tego postu.

musimy to wytrzymac,Panowie,jeszcze 2 tygodnie.

mam nadzieje....


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4528 Napisanych postów 35802 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263155
na rozluźnienie atmosfery i w temacie garniaków







pewnie każdy widział no ale ...

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
wpuścić chamstwo na salony!!

gautan niedługo podbijesz do 80% w statystykach twoich komentarzy, które są o mnie
fajnie, że jesteś moim idolem, ale laski nie musisz mi robić, jestem hetero

świetne podejście do biznessu to nie tylko oszczędzanie i inwestowanie, ale to zarabianie. Conor wie wszystko ntt, jak on to mówi liczby są najważniejsze, wie ile jest wart, wie jak się sprzedać i tak oto Irlandczyk z 5-0 w UFC zarabia w ch** więcej siana niż Brazylijczyk Aldo, który jest mistrzem od wielu lat i to będą dopiero jego pierwsze % z PPV w historii haha
McGregor zarabia już fortunę i będzie coraz lepiej jak będzie wygrywał.

Co do sportowca, to mnie j**ie szacunek, ale pewność siebie, gotowość do walki, branie walk - nie wybrzydzanie w przeciwnikach jak Johny "i was 70%" Hendricks to już inna sprawa w dodatku podejście do sportu jakie ma Conor.
Jones nie chciał Sonnena na 8 dni przed a Conor ma w dupie czy to będzie Aldo czy Mendes czy 2 jednego dnia

dlatego go lubię ogólnie, bo jest ciekawy a Aldo to tylko walki ma ciekawe a poza tym nie widzę interesu w kibicowanie mu z resztą Conora walki są jeszcze ciekawsze i ma wyższy finish rate

tzn szacunek mnie nie j**ie żeby nie było niedomówień, Conor Aldo też szanuje co podkreśla jak i każdego, ale podkreśla jeszcze lepiej, że to bizness! Chodzi o taki szacunek, że przed walką uściski, lizanie dupy to rzeczy zbęde a jak sobie w czasie walki piątki przybijają i się przytulają to bym im k***a -1pkt na miejscu odjął, przed walką ok, przed każdą rundą jeszcze przejdzie, ale nie k***a w trakcie.


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2015-06-30 16:25:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 62 - Maia vs LaFlare

Następny temat

KSW: Road to Wembley

WHEY premium