8.09.2014
TRENING B
A. MC R: 15x40kg, 11x50kg, 10x50kg
B1. wyciskanie sztangi stojąc 15x20kg, 15x20kg
B2. ściąganie drążka górnego 15x"9", 15x"9"
C1. wypady 15x7.5kg, 15x7.5kg
C2. uginanie nóg leżąc 15x"5", 15x"5"
D. pompki 21x
+ 35 min. aero:
-15 min. orbiterek
-20 min. bieżnia 9km/h
MC mnie pokonał, nie byłam w stanie zrobić założonej ilości powtórzeń.
Za to walczyłam przy wyciskaniu sztangi i uginaniu nóg, 15 tu i tu poszło, ale z bólem.
Aero z odliczaniem każdej minuty (nie przepadam)
+60 min. rower (w tym dojazd na siłownię)
DIETA
1. sałatka z kurczakiem (papryka, brokuł, kukurydza, awokado), grejpfrut
2. kurczak z warzywami z grilla (papryka, cukinia, bakłażan)
3. czarne jagody z twarogiem i jogurtem, jabłko pieczone z cynamonem
4. roladka z łososia wędzonego ze szpinakiem, fasolka szparagowa, brokuł
+ tran, magnez, wapń, psyllium husk
I jeszcze foty z posiłków z ostatnich dni.
9.09.2014
DNT
rower 45min.
DIETA
1. sałatka z kurczakiem (papryka, brokuł, kukurydza, awokado), grejpfrut
2. kurczak z warzywami z grilla (papryka, cukinia, bakłażan)
3.
twaróg z pieczonymi jabłkami i cynamonem
4. placek owsiany z pieczonymi jabłkami
No i jeszcze niewliczone całe pudełko malin, pycha
+ tran, magnez, wapń, psyllium husk, kombucha
Zmieniony przez - ventura w dniu 2014-09-10 17:49:22