SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Metamorfoza z Mistrzem - adkens

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54686

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22814
Jednak chyba się przesunie do wtorku aby z xanderem równo było dane a nie ja wcześniej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 648
Adkens a co za roznica kto pierwazy czy jak ja jutro rozpoczynam dalej treningi po kontuzji plecow I porobie kilka fotek...musze sie niezle spompowqc I napakowac czekolada zeby nadgonic dwa tygodnie przwrwy hehhe( zarty)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38514
wszysycy czekamy!:) zróbcie chłopaki dobry poniedziałek pokażcie że można dużo zrobic dla siebie jak sie chce i ma dobra pomoc!:P

chin up:)

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22814
takie dostałem Xander wytyczne z góry :)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22814
2.02.2014 - Niedziela

Trening:

a)Barki

- wyciskanie sztangi zza karku 4x10
- wyciskanie hantli 4x10
- wyciskanie hantli jednorącz 4x10
- unoszenie hantli bokiem w górę 4x20
- szrugsy

Był to trening, który robiłem z 2-3 tyg. temu :)

b) triceps

- wyciskanie francuskie + pompki odwrotne 4x10+max
- wyciąg górny wąsko
- pompki wąsko 4x max

c) aeroby 30 min
Dieta:

1. Posiłek
- płatki owsiane 120g
- banan 80g
- wpc 40g
- orzechy laskowe 30g

2. Posiłek
-shake ( owsiane+wpc)
-ryż biały 100g

3-5 Posiłki
- płatki żytnie/chleb żytni//ziemniaki : 400g
- wpc// schab wieprzowy// pierś z kurczaka: 30g B na posiłek
- oliwa z oliwek/siemie lniane

6. Posiłek
- Twaróg chudy 200g
- masło orzechowe 40g

Suplementacja:

-pół miarki Bcaa+Glutamine rano na czczo
-2kaps. C fit
-pół miarki Bcaa+Glutamine
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22814
s

Zmieniony przez - adkens w dniu 2014-02-03 19:07:03
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22814

PODSUMOWANIE METAMORFOZY


Waga : + 4-5 kg


TEST WSZYSTKICH OTRZYMANYCH SUPLEMENTÓW


1. Bcaa+Glutamine 600g (ananasowy smak)

a) smak :8/10

b) rozpuszczalnosć: 9/10

c) działanie :8/10 ( trudno określić bo ten suplement ma na celu głównie ochronę mięśni , ale także wspomóc regenerację i wydolność treningową a tutaj jestem bardzo zadowolony bo naprawdę czuję się dobrze na treningach jak i poza nimi zażywając ten suplement)

2. Whey Protein 81+ 2250g (truskawkowy smak)

a) smak: 9/10 ( zależy kto co lubi i czy z mlekiem czy z wodą , kwestia gustu słodkości piłem bardziej słodkie białka , ale te mi bardzo smakuje bo właśnie nie jest przesłodzone i nawet z wodą jest bardzo smaczne)

b) rozpuszczalność:9/10

c) działanie : 10/10 ( super skład białka, a przecież to uzupełnienie diety więc spełnia swoje przeznaczenie w 100% )

3. Good Night 680g (cream-wanilia smak)(rum - cola)


a) smak : 10/10 ( super białko słodkość idealna , a smak niepowtarzalny, osobiście bardziej podszedł mi smak rum-cola)

b) rozpuszczalność 9/10

c) działanie 10/10 (tak samo jak wyżej w 100% spełnia swoją funkcję )

4. Crea Force 400kaps

a) smak: -

b) wygoda zażywania : 7/10 osobiście wolę w proszku , ale połykanie tych kaps. nie sprawia w ogóle problemu.

c) działanie : Jak to z kreatyną trudno określić dopóki nie zakończy się cyklu

5. Carbo 3000g ( wiśniowy smak )

a) smak : 9/10 ( super , wiśniowy smak piję się jak napój)

b) rozpuszczalność ( 9/10)

c) działanie ( jak carbo spełnia swoją funkcję)

6. Bulk Mass 2800g (ciasteczkowy smak)

a) smak: 10/10 (jak dla mnie hit zestawu pod względem smakowym , smakuje tak dobrze jak pachnie)

b) rozpuszczalność 8/10

c) działanie 10/10 ( spełnia swoją funkcję super rozłożenie w/w i białka, może zastąpić posiłek a także być dodatkiem do niego)

7. Pump Ghost 450g (winogronowo-cytrynowy smak)

a) smak : 7/10 ( daje radę, ale nie powala , ma działać a nie być koktajlem)

b) rozpuszczalność 8/10

c) działanie 9/10 ( musiałem zmniejszyć trochę dawkę tego suplementu , bo za bardzo odczuwałem swędzenie ale po zmniejszeniu dawki ok , kwestia organizmu , co do samego działania podczas treningu wydolność i siła znacznie większa a pompa niesamowita, jestem mile zaskoczony tym suplementem. )

8. C-Fit 90kaps

a) smak : -

b) wygoda zażywania : 7/10 ( wygodnie się połyka nie ma problemu z tym)

c) działanie 10/10 ( nawet nie byłem przeziębiony, gdy każdy w okół chory )


Współpraca z Sylwkiem i firmą FITMAX: Od początku wszystko bardzo sprawnie , Sylwek bardzo często aktywny na forum , odpowiadał na każde pytanie , zawsze miał czas . Oprócz pierwszej paczki suplementów otrzymałem także w Styczniu Bcaa oraz Good Nighta z czego jestem bardzo zadowolony , firma ze swojej strony zrobiła wszystko co miała zrobić , bardzo żetelnie wykonali swoją pracę 10/10 :) polecam tą firmę

Współpraca z Karolem
: Rewelacja , Karol jak nie tu jak nie w wiadomościach prywatnych na forum to na facebooku pomagał , pisał co i jak nigdy nie zostawił mnie samego z problemem , wszystko jasno rozpisane , nauczyłem się wielu rzeczy współpracując z Karolem , świetny trener , potrafił zmowtywować do pracy , a także zrugać jak coś źle zrobiłem , na szczęście nie bywało to często :) Takiego trenera życzę każdemu dzięki niemu nauczyłem łączyć się ćwiczenia , poczułem mięśnie jak nigdy a ulubiony trening nóg stał się męczarnią po, której ledwo wychodziłem z szatni . Trener jakich mało , aż brakuje skali aby to napisać 10/10

Dieta, trening i suplementacja : Zdziwiłem się , że Karol rozpisał tak wielką podaż jedzenia , ale przy takich intensywnych treningach i ciągłych prawie aerobach to nie dziwne , waga wzrosła o około 4-5kg moim zdaniem nawet się nie zalałem a sylwetka jest pocięta nie wiem jak to Karol zrobił ale dzięki suplementom FITMAX i wiedzy Karola waga wzrosła a ostrość sylwetki jeszcze lepsza :) Dalej będę wykonywał te treningi bo są fenomenalne .









Zmieniony przez - adkens w dniu 2014-02-03 19:16:21
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38514
adkens wymiary podaj albo zestawienie fotek z przed i po

chin up:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12216
dobrze by bylo jak bys wstawil przed i po foty :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38514
wymiary podaj to oblig przecież i zestawienie przed po czekam

chin up:)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

OCTAGON JUŻ ZA KILKA DNI W WASZYCH SKLEPACH

Następny temat

OLO & OLEY- moja metamorfoza z Mistrzem

electro
Polecane artykuły