SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dla melonów i rodzynek nowy spam to wypoczynek !!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148061

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10055
hej.wpadłam sie przywitać i zaraz musze dziecko wykąpać,potem poćwiczyć a potem dopiero jeść... Dobrej nocki :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4871 Napisanych postów 21619 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 93517
Moja dwojka juz wykapana i spi, nie wiem jak to mozliwe, ale upajam sie ciszą...

Hasarapasa, ja Ci moge maslo shea nierafinowane polecic , na suche ,spekane miejsca dziala cuda

Zmieniony przez - Malinowa w dniu 2014-01-15 19:35:25

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25680
A ja się upajam kolacją Po całodziennej bieganinie po budowlanych ucieszyło mnie to, że jeszcze mogę szamnąć ogromną porcję :D

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25680
Mój facet czasem powtarza, że ta dieta go wykończy, tak jest dużo tego żarcia

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4871 Napisanych postów 21619 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 93517


Matko Boska Czestochowska

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25680
O żesz kurde

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26862
Za***iste!

Tu się upgraduję -> http://www.sfd.pl/Srocze_krok_po_kroku-t988368-s18.html
"It's not going to be easy. It's going to be worth it."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4871 Napisanych postów 21619 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 93517
Hahaa przeciez bym sie posikala ze strachu gdyby mnie cos takiego spotkalo :D

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26862
Tak z okazji durnych tematów w sam raz na spam . Nosicie dżinsy rurki? Bo właśnie znalazłam najcudowniejsze, najpiękniejsze dżinsy na świecie, ale w życiu nie nosiłam rurek - głównie ze względu na łydki, że wielkie itd. Reszta moich nóg też taka se. No a teraz jak tu siedzę to zmienia mi się trochę sposób patrzenia na moje ciało - w sensie, że ideałów nie ma, ludzie są różni i zaczynam się zastanawiać. Pewnie jak kupię to i tak nigdy nie włożę... Kurde. Zakochałam się.

Tu się upgraduję -> http://www.sfd.pl/Srocze_krok_po_kroku-t988368-s18.html
"It's not going to be easy. It's going to be worth it."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja z Blingiem terrorysta

Następny temat

Proszę, o pomoc, ocenę.

electro
Polecane artykuły