SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ejpi walczy :) pods.26

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84012
Oki, więcej tego cierpienia nie powtórzę

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84012
9 stycznia 2014

TRENING


PLECY, ŁYDKA
podciaganie z gumą
podchwyt: 1 bez gumy+1 bez gumy+pół bez gumy + 3 nachwyt:1x3/ 2+2+1 + nachwyt:1x5 / 2+2+2+nachwyt:1x4
wiosłowanie sztangielką
10x15kg/ 8x15kg / 7x15kg
przenoszenie sztangielki
10x12,5kg/ 7x12,5kg
wspiecia na palce
10x30kg/30kg

Wrzucam filmiki do oceny, mojej kalecznej próby podciągania się nachwytem z gumą oraz wiosła, bo chyba trochę sie porwałam na te 15 kg...
Nachwyt z gumą
Wiosło

MISKA

Fak, nie dość, że mam apetyt jak małe słoniątko to jeszcze myślałam, że wątróbka z indyka ma mniej tłuszczu. Znacznie mniej. Nie lubię liczyc miski, na prawde tego nie lubię.




Zmieniony przez - ejpi w dniu 2014-01-09 20:33:15

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
podciaganie rób tylko nachytem, to że masz silne bicepsy to wiadomo, ale ty masz jak najbardziej aktywować plecy a nie oddawać całą pracę bicepsom
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84012
Ok, a z moim wiosłem wszystko w porządku?

No i dzisiaj generalnie DNT, miskę wrzucę raczej jutro, bo wieczorem czeka mnie impreza pożegnalna - bliski kolega mi ucieka za granicę, więc humor mocno nijaki.

Wkleję tylko pomiary - niezłe jak na 38 dzień cyklu



"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
stabilne
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84012
11 stycznia 2014

TRENING


Barki, Triceps
wycisknie sztangielek
10x7,5kg/ 6x7.5kg/ 7x6,25kg
wznosy bokiem
10x2,5kg/ 2,5kg/ 2,5kg
wznosy w pochyleniu
10x 2,5kg/ 2,5kg
do czola sztangielki
10x5kg/ 8x5kg/3x6,25 + 7x5kg
francuskie dwurącz siedząc
8x10kg/7x10kg

Dzisiaj robie urodziny dla rodziny, więc szybki trening między przygotowywaniem sałatek.
Za duży ciężar wzięłam w rozgrzewce i słabo mi poszło to wyciskanie.
We francuskim leżąc w ostatniej serii chciałam wziąc więcej, ale mi sie łokcie wyginały, więc zostałam przy tych 5kg.

Miskę dzisiejszą wrzuce póżniej, nie wiem co tam zjem na urodzinach.

Miska z wczoraj:
+ na imprezie 2 lampki wina i sałatka z warzywami i majonezem.




"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84012
12 stycznia 2014

Na wczorajszych urodzinach pozwoliłam sobie na kawałek tortu. Nie zjadłam całego, bo od słodkości aż mnie zemdliło. Poza tym było czysto - śledzie, jaja, sałatki, chleb razowy.

No i 40 dzień cyklu, mama już zaczyna podejrzewac, że babcią zostanie. Tak, tak przez wiatropylność.

TRENING

Nogi

Przysiad szeroko

8x38kg/ 7x40kg/ 6x40kg
RDL
10x50kg/ 8x54kg/ 7x54kg
Wypady
10x7,5kg/8x10kg
Wznosy bioder
10x54kg/ 54kg

Obli, prześlę Ci mój przysiad i RDL. Bo co do przysiadu to mam wrażenie, że jest jakby coraz gorzej i te 40 mnie przerosło. We wznosach gruby ręcznik i było ok.

MISKA



"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84012
13 stycznia 2014

TRENING


burpees - 30sek
pajacyki - 30sek
mountain climbers - 30sek
walka z cieniem - 30sek
30 sek przerwy
i tak 4x.

+

Brzuch (po 20 powtórzeń w 3 obwodach skośne po 10 na stronę)
swiece
brzuszki odwrotne z pilka
korkociag na pilce
brzuszek ze skretem
brzuszek
przetaczanie pilki

Niedobór snu dał o sobie znać i ciężko mi było dzis spinać brzuch, ale przebrnęłam i zaraz padne na łóżko.

MISKA

Apetyt dopisuje, mogłabym jeść i jeść, ale staram się trzymać te 1800.


"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84012
14 stycznia 2014

Klatka, Biceps

plaska
7x28kg/ 6x28kg/ 7x26kg
10x28kg/ 8x28kg/ 5,5x30kg
skos
5x24kg/ 7x22kg/ 6x22kg
7x24kg/ 6x24kg/ 4,5x24kg
rozpietki
10x6kg/6kg
10x7kg/6x7kg
uginanie sztangielek
10x6kg/ 8x6kg/ 6x6kg
sztangielki ze skretem
7x6kg/6x6kg

Dałam porównanie do poprzedniego treningu, bo słabo coś dzisiaj, ech. Mega niezadowolona jestem... Do tego wciąz nie dostałam @ i mam wszystkiego dość. (choć może to jest zwiastun jego przyjścia).

MISKA



"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84012
15 stycznia 2014

Na moje okresowe dolegliwości (a raczej ich brak), zaopatrzyłam sie w pokrzywę, przywrotnik i krwawnik, bo dziurawca nie było. Mam nadzieję, że może być?

TRENING

PLECY, ŁYDKA
podciaganie z gumą

2x5/ 2+2+6x1/ 4x2 + 2x1
wiosłowanie sztangielką
10x15kg/ 8x15kg / 7x15kg
przenoszenie sztangielki
10x12,5kg/ 9x12,5kg
wspiecia na palce
10x30kg/30kg

Podciąganie i wiosło nagrane i będzie wysłane do oceny.



MISKA



"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rzeźba a obrzęki i cellulit

Następny temat

oporna redukcja - Licze na rady i wskazowki i poprawki !!!!

electro
Polecane artykuły