Takie jogurciki z biedry łączone po sześć.
Całkiem ciężko to oyebać, jeszcze laysy, pizza, kinder bueno, te jogurciki. Najlepsze jest to, że pizze jem z tesco (już dwie poszły) te mrożone, ale i tak dobre
tak to jest jak się czituje w niedziele
Jutro już czyściutko 2500kcal zaczynam i odejmuję od razu aeroby po treningu nóg i grzbietu, zostawię po klatce i barkach. Więc nawet na początku to może być dalej redukcja, ale co tydzień po 200kcal aż nie zacznie iść LEKKO w górę
Kurde chciałem na LC robić tą masówkę, ale tak czytam, czytam i sam nie wiem, chyba jednak pozostanę przy HC przynajmniej na razie.
A no i dzięki wam
Zmieniony przez - Kitly w dniu 2013-09-01 16:03:21
Całkiem ciężko to oyebać, jeszcze laysy, pizza, kinder bueno, te jogurciki. Najlepsze jest to, że pizze jem z tesco (już dwie poszły) te mrożone, ale i tak dobre
tak to jest jak się czituje w niedziele
Jutro już czyściutko 2500kcal zaczynam i odejmuję od razu aeroby po treningu nóg i grzbietu, zostawię po klatce i barkach. Więc nawet na początku to może być dalej redukcja, ale co tydzień po 200kcal aż nie zacznie iść LEKKO w górę
Kurde chciałem na LC robić tą masówkę, ale tak czytam, czytam i sam nie wiem, chyba jednak pozostanę przy HC przynajmniej na razie.
A no i dzięki wam
Zmieniony przez - Kitly w dniu 2013-09-01 16:03:21





