No chudnąć to nie, ale chciałabym żeby zostało jak było na koniec redukcji, ale ok, cierpliwie poczekam. Zostanę przy 60g, 200w i ok 130b w kazdy dzień.
Winners train, losers complain.
Ilość wyświetleń tematu: 115257
Winners train, losers complain.
Winners train, losers complain.

Winners train, losers complain.
chyba teraz co tydzień będę robić
Ale raczej zastąpię śmietanę greckim z biedronki (uwielbiam go
)Mam nadzieję, że takie matiasy z solanki poza solą nie mają jakiegoś syfu o którym nie wiem?
Jutro będą następne z ćwiczeń, co do których mam pewne wątpliwości.Winners train, losers complain.
Winners train, losers complain.

Winners train, losers complain.
będę musiała na smitha się przesiąść, bo została mi hantla 45kg tylko jeszcze
następnym razem zacznę wyżej.
bo nie wiem czy źle trafiłam z treningiem czy z celem (polepszenie jakości ass i ud). --> (o rybach to kumam, rzecz jasna
)
obliquesAcha... no dobra![]()
wstaw wiecej ryb w diete,
Winners train, losers complain.
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły