Wg mnie to po cholere robic tak gleboko te przysiady? spora czesc idzie na lydki zamiast na partie docelowa czyli uda, raczej wystarczy kat prosty, moze troche jednak nieco nizej, wtedy uda beda caly czas spiete, a nie jak stoisz 10 sek w bezruchu,albo wtedy na pewno ud nie czuc, ale to tylko moja mala uwaga
PS: ta ostatnia seria z 73 kg to juz chyba ledwo ledwo, temu i takie przerwy dlugie pomiedzy powtorzeniami :P
PS: ta ostatnia seria z 73 kg to juz chyba ledwo ledwo, temu i takie przerwy dlugie pomiedzy powtorzeniami :P
