SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening metoda Oliviera Lafaya - Proteo system

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43831
Jak widać jestem cudotwórcą

Tak jak sam autor pisze - jest to dieta zbilansowana, czyli jej bilans jest zapewne pi razy drzwi zerowy lub, biorąc pod uwagę znaczą intensywność treningu, nieco ujemny, przez co spala się masełko, a jednocześnie dzięki sporej ilości białka muskle idą do przodu. Taka moja teoria na ten temat

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-07-16 20:30:28

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 248
To ja dalej zielony ;p Naprawdę ewenement jak dla mnie
Białko to jedno ale chyba bez dodatniego bilansu mięśnie nie urosną.
Hmm no nic chyba zdecyduje się na masówkę, a nóż jak u innych w pasie też coś poleci ;)

Pzdr

Każdy ma jakiś talent, więc zacznij coś robić
Po jakimś czasie zacznie Ci wychodzić
Wtedy przyjdzie satysfakcja - nikt Ci jej nie odbierze!
Ale musisz uwierzyć w siebie, uwierzyć szczerze!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43831
Jak widać mi co nieco urosły na zbilansowanej

Magia

Zacznij tak jak gadaliśmy, lekko modyfikowaną swoją grupę z Lafaya, i powinno być git dieta i zapotrzebowanie to sprawa indywidualna, musisz sam obserwować swoje ciało i patrzeć jak reaguje na zmiany w diecie

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
Takie coś, o czym mówicie, się zowie Recomp :>
Rekompozycja ciała. Spalamy tłuszczyk i robimy masę.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43831
"Magia" brzmi lepiej

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
Dobra, niech będzie Magia ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43831
więc od dzisiaj oficjalnie trenujemy MOC a MAGIA jest naszym sprzymierzeńcem

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
Jeszcze elfy i można powieść pisać.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43831
To jeszcze główny zły i główny dobry nam potrzebny.

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
Główny dobbry to siła przyjaźni w tym dziale. A zły to Lukaszek parkorowiec, fighter.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny.

Następny temat

Trening i dieta na rzeźbę

electro
Polecane artykuły