SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening metoda Oliviera Lafaya - Proteo system

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
W II tomie jest wspomniane, że jak na V poziomie nie jesteśmy w stanie pocisnąć 30 B to wskazane jest zrobić obwód ja musiałem, trochę zabrakło

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Ja i tak w planie miałem obwód ale jak mówiłem z dodatkowymi kg

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
jak juz kazdy sie tak chwali jaki ma zamiar. To ja mam zamiar przerobić całą metode wedle rozpiski w książce. Dopiero po całej i ogólnej ocenie (recenzji) być może zacznę ją z modyfikacjiami, ale jakimi to jeszcze nie wiem. Póki co to skupiam się na małych celach, czyli przechodzenie z poziomów na poziom. Mini ocene metody moim zdaniem dodam po zakonczeniu 4 poziomu. Puki co mogę powiedzieć że nie zawiodłem się co do tego treningu, sprawia mi radość i nie nudzi się.

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Miód na me uszy!

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-12-04 15:33:38

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
Mam takie pytanie: Co to jest ten obwód bo nie jestem doedukowany ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2169
Powrót do wcześniejszego poziomu i ponowne przerobienie go.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Lub kilku poziomów

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Ja obwód widzę tak:

Po V poziomie, przerabiam

II, III, IV, V poziom - z doczepionym 2,5kg przy pasie w ćwiczeniach B, C (różne warianty) reszta ćwiczeń, jeśli progres będzie to w innych ćwiczeniach wybiorę trudniejsze warianty.


Później zrobię II obwód (po tygodniowej przerwie na regenerację) ale do pasa doczepię 5kg!

Znów II, III, IV, V

Kolejny 3 obwód to będzie już 7,5kg

4 obwód 10kg!

Nie mam zamiaru przekraczać 12 powtórzeń, dlatego progresja ciężaru, nie mam zamiaru się forsować.

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Przetrzesz Pan szlaki, czemu nie
Choć stawiam że nie będzie Ci się chciało robić już nawet 3 obwodu i pójdziesz dalej do trudniejszych ćwiczeń

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-12-04 23:06:54

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Po przerobieniu Tych obwodów będę musiał zrobić test, żeby nie zacząć VI poziomu na za niskim zakresie.

Cierpliwość to piękna sprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny.

Następny temat

Trening i dieta na rzeźbę

WHEY premium