SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening metoda Oliviera Lafaya - Proteo system

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
A ile miałeś powtórzeń w B w teście ?
Ogólnie to wygląda mi na to, że prędko będziesz stagnował, i widziałbym to tak, żebyś w miarę szybko (tzn nie po tydzień na każdym, ale nie więcej niż trzy, zresztą pewnie i tak by Ci bardzo ciężko było czwarty zrobić) przerobił poziomy II, III, IV, a potem zamiast iść dalej wrócił do poziomu drugiego. Taka strategia nazywa się obwodem, i jest skuteczna
Powodzenia!

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
właśnie j/w ale do tego, przed 2 poziomem trzeba było przerobić przygotowawczy 1.2, o wiele lżej i lepiej byłoby ci na obecnym

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Właśnie po to pytam o test, następnym pytaniem miało być czy robił któryś z pierwszych poziomów

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 590 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3901
A ja mam takie pytanie, czy do budowania masy (powolnego, ale zawsze coś xD) 2 treningi w tygodniu w tym 1 poziomie to nie za mało? :D Stosować się dokładnie do tego co w książce, czy może robić to 3 razy w tygodniu?

Stop talking! Just train!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Earther, na pierwszym poziomie masz, w pierwszy tydzien 5 trenów, w drugi 3 treny, w trzeci 2 treny. W sumie 10 treningów na 3 tyg to i tak daje więcej niż 3x3 . Zresztą ja radziłbym się trzymać książki

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Nic dodać nic ująć

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 590 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3901
No wiem, ale tam jet napisane "od trzeciego tygodnia po 2 treningi w tygodniu" czy jakoś tak... a gdzieś tam jest jeszcze wpomniane, że ok. 3 miesiące schodzi zrobienie całego 1 poziomu, więc dłuższy czas trzeba te 2 treny w tygodniu stosować xD ale ok

Zmieniony przez - Earther w dniu 2011-11-29 17:33:28

Stop talking! Just train!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
z tego co ja zrozumiałem to po skończeniu tych 3 tygodni pierwszego planu robisz od nowa test, i zalezy od winiku czy lecisz, 1.2 czy 2 już, lub zmodyfikowanym 1.1 co sam autor tam napisał


Zmieniony przez - GrubyAnton w dniu 2011-11-29 17:36:54

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 590 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3901
Mhmm ale tam chyba było tak, że gdy dasz radę zrobić więcej niż 8 powtórzeń A1 bodajże to zaczynasz robić A2, potem jak robisz więcej niż 8 powt. A2 zmieniasz na A3 i tak aż do A6 i dopiero robisz ten nowy test

I ja obecnie jestem po 2 zmianach, robie teraz A3 a ćwicze od niecałego miesiąca xD

Zmieniony przez - Earther w dniu 2011-11-29 17:40:09

Stop talking! Just train!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Troche zamieszałeś, ale dobra. Gdy A1 8 to potem A2, gdy w A2 osiągniesz 8 to dokładasz A3 na początek i zostawiasz A2 do tego. A3 dodatkowe jest i raczej w 3/4 tyg dojdziesz do A6, zważywszy na to że w pierwszym tyg masz aż 5 trenów

edita dałeś jak pisałem, to już miesiąc ćwiczysz, ale jeśli tak jak piszesz to wyrzuciłeś A2 i zastąpiłeś A3 ? to błąd

Zmieniony przez - GrubyAnton w dniu 2011-11-29 17:43:28

...................................................................

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny.

Następny temat

Trening i dieta na rzeźbę

WHEY premium