SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening metoda Oliviera Lafaya - Proteo system

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Ćwiczenie O jest ze skrętem. P to zwykłe brzuszki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 280
mój błąd, chodziło mi o ćwiczenie O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Spróbój najpierw z utrudnionym G. Możesz też spróbować ćwiczyć z ab-rollem tak jak Venc radzi - to jest bardzo dobre ćwiczenie i działa na cały brzuch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1377
Witam, chcialbym zaczac ten trening ale mam chore stawy w nogach wiec cwiczenia na nogi odpadaja, moge robic ten trening bez uzycia nog (tzn bez ciezkich dla nich cwiczen takich jak pistolety itd). Aktualnie robie trening armstronga i abs2

Zmieniony przez - tomek188 w dniu 2013-11-20 20:48:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
A co niby masz nie tak z kolanami?

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1377
Niestety nie wiem co mi jest, w maju poprzedniego lata schudlem w nogach nagle. Do dzis sie badam i nic, strasznie bola po wysilku np. krotka pogon za autobusem o przysiadach nie mowiac juz. rehabilitacje nie pomagaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
No to ćwicz Lafayem bez nóg. Tragedii nie będzie.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1377
ok, a poza tym wiesz moze czy sa jakies cwiczenia na nogi bez duzego przeciazenia stawow? wygladam jak kurczak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie ma.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najbezpieczniejsze są ćwiczenia izometryczne - > Ściskanie nawet małej piłeczki między nogami po 10-20 sekund to już coś daje. Robisz tak 2-3 serie po 15 powtórzeń i masz trening mało angażujący nogi, ale budujący podstawową wytrzymałość i siłe. Inne ćwiczenie to zakładanie coraz to mniej rozciągliwych gum na nogi i rozciąganie ich na boki -> leżysz , podnosisz nogi i po prostu je rozszerzasz w boki tak jak byś miał szpagat zrobić.
Innym równie dobrym pomysłem jest pływanie. Odciąża stawy i niesie za sobą wiele zalet.

Tylko twój przypadek nie wiadomo czego się tyczy. Za słabe nogi ? Choroba?
Póki się nie dowiesz nie zaczynałbym jeszcze ćwiczenia nóg. Najważniejsza jest diagnoza lekarza i to co Ci on doradzi jest najpewniejszym sposobem, a my tu możemy sobie pitu-pitu, a tobie zwyrodnienie pogłębi się lub utrwali jakiś uraz, nieprawidłowość w układzie kostnym/organiźmie.

Zmieniony przez - wisnia w dniu 2013-11-20 22:46:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny.

Następny temat

Trening i dieta na rzeźbę

WHEY premium