SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening metoda Oliviera Lafaya - Proteo system

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3098
rozgrzewka
trening na drazku nachwyte według planu z podciaganie.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3098
pozniej pare cwiczen wybranych na inne partie? Tylko po ile serii? Mozna sklepac z tego cwiczenia jedne po drugim w odbodach?
Sorki za post pod postem pomyliłem sie wciskajac enter zamiast shift+enter, a nie ma edycji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7252
Podbijam temat z pytaniem

Zbieram się do II etapu powoli, ale kuleje u mnie podciąganie. Mam kłopoty podciągnąć się sensowną ilością nawet tym ograniczonym ruchem. Pomyślałem, że żeby zwiększyć liczbe powtórzeń po prostu zrobie prawie-pełne podciągnięcia z tymże z jedną stopą na krześle delikatnie sie asekurując. Wtedy wychodzi lepsza liczba. Czy ma to sens ?

Druga sprawa. Ćwiczenia na nogi zaczęły mi nieznośnie ryć kolana (ból łękotek i więzadeł) (choć może to rozciąganie i siad płotkarski), co począć z tym fantem?

Pozdrawiam

Czasem chlupam wódeczke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2806
Co do kolan, to mogę się wtrącić, bo sam miałem 3 operacje tego stawu ;) Odstaw siad płotkarski i ćwiczenia rozciągające, które szkodą kolanom (były tu kiedyś wymieniane, poszukaj) .Jeśli czujesz ból więzadeł ( swoją drogą, jakie masz dokładnie odczucie? tarcie? kłucie? przeskakiwanie z towarzyszącym bólem?) i łąkotek to udaj się do dobrego ortopedy. Dobrego, to znaczy do takiego, co Ci nie powie "skończ ze sportami siłowymi" tylko zaleci albo zabieg albo rehabilitację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 288
Czytam ostatnio dużo o Lafay'u oraz jego publikacje. Układam dietę i mam w planie się z nim zmierzyć. Ale co rusz napotykam informacje o innych metodach: nagi wojownik, skazany na trening, building the gimnastic body, a ostatnio P90X.
Czy ktoś ma porównanie? Która metoda jest najbardziej efektywna? A może Lafay dobry na początek? Trudno wybrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1519
ćwiczysz jeszcze lafayem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Jeśli to pytanie do mnie to odpowiedź brzmi: nie, i to już od dłuższego czasu. Anton obecnym liderem metody

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1519
a wpadłbyś do mnie, bo ja też lafaya ;d a tak w ogóle to czemu skończyłeś ? polecasz tą metodą dla 17 latka, dla którego celem jest zwiększenie masy, ale przede wszystkim sylwetka ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Wazz, może nie liderem bo generał to jesteś Ty Bandy Lafaya. Ja to jestem Veteran :D narazie się regerenuje bo troche fizycznie świeżości już brakowało. Od poniedziałku prawdopodobnie ruszam od nowa z 10 poziomem, a jak nie to jeszcze tydzien opyerdalania.

Paatryk01 co do twojego pytania to ja mogę odpowiedzieć, iż polecam tą metodę i trening, ale najlepiej było by gdybyś troche się nią zabawił a nie stracił wigoru np po 2/3 poziomach. To jest trening długo falowy oraz długo terminowy, efekty są ale na to potrzeba czasu

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
stracił wigoru np po 2/3 poziomach, skąd jak to znam

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny.

Następny temat

Trening i dieta na rzeźbę

WHEY premium