Arsenal Londyn vol.2

Ilość wyświetleń tematu: 206707

...
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
ehh i jeszcze na Nsport w przerwie meczu puszczają reklamy UEFA że jest 5 sędziów i należy im się rispekt :/ Mogą reklamować się co 5 minut a i tak nic to nie da jak w meczu jeden z drugim wypatrzy wynik spotkania czerwoną kartką..

Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Szacuny 149 Napisanych postów 17495 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196628
Obi_ sedziowie nie wypaczyli wynik kady o tym wie ze sedzia ma prawo pokazac zolta kartke za gre po gwizdku,wiec pretensie mozesz miec tylko i wylacznie do rvp
btw zamiast jelcza trzeba bylo solarosa w polu karnym postawic to moze byscie nie stracili 3 bramek

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2011-03-09 11:32:31

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608

Gdzie była kartka za to zagranie Abidala? Konsekwencją nie dania kartki w tej sytuacji było uderzenie Alvesa w twarz. Każdy wie, że za takie zachowanie są kartki. Pretensje można mieć tylko do sędziego.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Cris Thug - ale dobrze wiesz że kartkę daje się tylko jeśli zawodnik robi to ewidentnie z premedytacją.
Myślę że każdy postronny człowiek oglądający powtórkę widzi że RvP nie miał prawa ani słyszeć gwizdka ani widzieć podniesionej chorągiewki. Tym bardziej że spalony jeśli był to minimalny.

...
obi_ jw , ciamciara dokladne abidal powinien zostac za takie cos ukarany
...
Nie żebym się czepiał akurat tej sytuacji, ale z Robina kibice Barcy robią brutala bo zdzielił Alvesa w twarz. Jednak tej sytuacji nikt nie pamięta z Abidalem. Za taki chwyt można już dostać nawet czerwień i nikt by nie mógł mieć pretensji do sędziego. Akurat wytykanie głupoty van Persiemu to moglibyście sobie darować.