SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arsenal Londyn vol.2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 205406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Coentrao to klasowy obrońca i na dzień dzisiejszy jest lepszy od obu lewych obrońców Arsenalu, ale nie sądzę by trzeba było wzmacniać tą formację.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
Sęk w tym, że widziałem mecze z jego udziałem zarówno w Portugalii jak i Realu i w sumie zawsze zaliczał faile w meczach, ale może faktycznie oglądnąłem ich za mało Gibbs i tak lepszy mówcie co chcecie

Zmieniony przez - AerodynamiC w dniu 2013-09-04 09:36:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35766





Zmieniony przez - mateja1989 w dniu 2013-09-12 20:50:59

Nie zniechęcaj się, obojętnie jak długa byłaby to Droga. Ona jest dla najlepszych. Pamiętaj, gdyby to było łatwe, to każdy by to robił. Mistrzowie są budowani cegiełka po cegiełce, a to boli. Czasami, może to zająć całe życie. Czasami, nikt tego nawet nie zauważy. Miej serce. Góra, na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki. Ale i tak, nie wolno ci przestać się wspinać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196547
Dobry debiut Ozilusa,a gdyby nie beznadziejna dyspozycja strzelecka dzis Łolkota to mógł mieć spokojnie 3 asysty.Sunderland sędzia ładnie wyrvchał,nie uznając prawidłowej bramki na 2 do 2,a wtedy kto wie jak mecz by sie zakonczył.No i kibcice Kanonierów moga się zacząć modlić by tak kontuzja Żiru nie była groźna.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9348
Żiru napisał na swoim twitterze że z kolanem wszystko ok bardziej martwi mnie około miesięczna absencja santiego cazorli,ale za 2 tyg. wraca mikel arteta,wrócił już Verminator Ozil zanotował niezły debiut tak że jestem optymistą co do następnych tygodni byle tylko kontuzje sie od nas odj**ały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
Cris Thug
Sunderland sędzia ładnie wyrvchał,nie uznając prawidłowej bramki na 2 do 2,a wtedy kto wie jak mecz by sie zakonczył.


tylko ze sedzia duzo wczesniej zagwizdał
fakt ze mogl poczekac i puscic gre

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
bardzo ładny obrazek
dawno takiego nie widziałem

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
po 3 czy 4 kolejka to nie ma czym sie jarac choc w tym roku walka o TOP 4 wydaje sie byc jeszcze ciekawsza niz wczesniej tym bardziej ze Arsenal, Tottenham i Liverpool wygladaja na mocniejsze niz sie wydawalo w stosunku do United, City czy Chelsea i na dobra sprawe kazda druzyna z tej 6 moze na koniec sezonu byc w 4 jak i poza nia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
w poprzednich sezonach juz po 4 kolejkach AFC mialo strate do lidera

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
niecodzienny widok

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla mlodego pilkarza pomocy

Następny temat

Zaczynam na poważnie.

WHEY premium