SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arsenal Londyn vol.2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 206181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Arsenal może ciekawie wyglądać na pierwszą kolejkę Fabregas idzie do Barcy ( nie uwierze,jak nie zobaczę oficjalnego info),los Nasriego,RvP,Walcotta,Arshavina,Gibbsa,Vermaelena,Koscielnego jest nie pewny ze względu na różne urazy.Diaby może będzie zdrowy na 2gą kolejkę,a Wilshere nie wiadomo kiedy wróci...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17479 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196576
moze sie przesunac pierwsza kolejka PL ze wzgledu na zamieszki w Londynie juz przesunieto mecz Tottenhamu z Evertonem

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Podjęto decyzje o przeniesieniu meczu Kogutów z Tofikami. Jeśli nie wybuchną kolejne zamieszki to mecz się odbędzie planowo.

To co opaska kapitańska dla Chamberlaina, Szczesnego, czy Bartleya? Może zabieg marketingowy i Miyachiemu ją dać?

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17479 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196576
opaska dla Songa bo jeszcze sie obrazi i powie ze nie dostal opaski tylko dlatego ze jest brązowy

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2011-08-11 16:44:53

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Głosuję ma japońca - koszulki będą się sprzedawały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Paranoja co się w tym klubie dzieje

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1730
Dzizas, ja już nie mam nerwów do tego chorego, popieprzonego trenera. Ja jak głupi wierzyłem w transfery. Ok, Clichy odszedł - myślałem, że wejdzie Enrique za marne grosze. Odchodzi Fabregas, odejdzie Nasri, kupimy jakiegoś doświadczonego francuza, którego weźmie z przedszkola. Paranoja! Nie taki Arsenal pokochałem. Ja chcę Arsenal z przed 7 lat!!! Prawdziwych wojowników, bohaterów, fajterów, którzy oddaliby głowę, żeby Arsenal wygrywał wszystkie mecze, a nie takie cipki, którym wszystkiego jest za mało, którzy narzekają na brak pucharów, bo im się biegać nie chce, dzieciaków, mazgai, popierdzielonego trenera, który jest mówiąc kolokwialnie TĘPY. Widzi, że MU kupiło Younga, de Gea, Liverpool wydał grubo ponad 100 milionów euro, City sprowadziło Aguero jako alternatywę za Teveza, Tottenham też coś tam działa, Chelsea na razie nic, ale też coś skrobną. Kurfa, co się dzieje? Nie ogarniam tego Arsenalu. Nawet nie mam zamiaru oglądać meczu przeciwko LFC i MU, bo nie chcę się popłakać. Nawet nie wiem, czy do maja obejrzę jakiś mecz. Taka kadra, to tylko na 5. 6. miejsce.

History, class, tradition - Pride of London!

You can buy player, but you can't buy class.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Fabregasa ma zastąpić Jadson

Ja będę oglądał napewno bo jest kilku chłopaków, którym zależy - Jack, nasz Wojtuś, czy Song.

Wydaje mi się, że brak poważnych wzmocnień to nie wina trenera, a zarządu. Całą kasę zabiorą do podziału w zależności od udziałów w klubie. Dlatego Wengera nie wywalą bo ogarnia w miare, bez wydawania kasy.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1730
Ciamciara: błagam Cie! Teraz Ty mnie nie rozwalaj! Co mówił nasz kochany Stan? Że wyda grubą kasę na transfery + zatrzyma nasze gwiazdy tj. Cesc, Robin i Samir. 2/3 - imponujący wynik!

History, class, tradition - Pride of London!

You can buy player, but you can't buy class.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17479 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196576
Wenger: "Przyszłość Ceska poznamy szybko"

Arsene Wenger w rozmowie z oficjalną stroną Arsenalu Londyn przyznał, iż "przyszłość Fabregasa poznamy szybko". Trener Kanonierów chce, aby "sprawa Ceska rozwiązała się do weekendu".

"Mam nadzieję, że przyszłość Fabregasa poznamy już niedługo. Wiadomo, iz zostanie z nami lub odejdzie. Sprawa powinna mieć swój definitywny koniec bardzo szybko" - powiedział Wenger.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla mlodego pilkarza pomocy

Następny temat

Zaczynam na poważnie.

WHEY premium