SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arsenal Londyn vol.2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 205120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
dobrze, że mamy takiego AOC'a chłopak miażdży już, a co będzie za 2-3 lata strach myśleć, krótka relacja z CP kto zwrócił na siebie największą uwagę :
- Szczęsny bardzo pozytywnie wyratował stówke z 3-4m + wyratował doopsko Koscielnemu, który zostawił piłkę zawodnikowi CP.
- Ox 10/10 robił wszystko żeby pomóc drużynie co się zamieniło dwukrotnie na bramki, jako jeden z niewielu próbował kilka razy z dystansu co mi się bardzo podoba, zamiast klasycznego wchodzenia do bramki
- Giroud negatywnie kolejny mecz bez napastnika... ruszał się ospale i w zasadzie nie wiem czy oddał jakikolwiek strzał.

Mecz pod kontrolą chociaż gdyby nie bramkarz mogło by być inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
takie mecze przed Nami a stwierdzam że nie jesteśmy w dobrej formie
i do tego te "wzmocnienia" w zimie
jestem mega zawiedziony

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9348
No forma wyrażnie spadła od około 1 miecha niby jest ta dominacja przynajmniej z nizej notowanymi druzynami ale brakuje tego mega przyspieszenia tego blysku ktorym zaskakiwalismy niemal ze wszystkich, a na Liverpool,united a tym bardziej Bayer to niestety nie wystarczy,co do Girouda to jest on dla mnie strasznie irytujacy,wolny żle ustawiający sie,i strzelajacy fochy gdy mu cos nie wyjdzie lub decyzja sedziego jest nie po jego mysli, niby jest teraz naszym najlepszym strzelcem bo ma chyba na ta chwile o 1 trafienie wiecej od Ramseya no ale taka drozyna powinna miec o wiele lepszego napastnika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
O napastnika w przerwie zimowej aż się prosiło. Taki Benteke moim zdaniem z miejsca wygryzłby Giroud.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
przez chwilę nawet myślałem, że kogoś kupią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9348
A jak dla mnie to niestety ale przeczuwam że brak theo i arona bardzo mocno ograniczy nasze szanse na mistrza oby tylko kontuzja Jacka w10 nie była grożna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
Osobiście uważam, że absencja Ramseya nie wpłynęła na naszą grę w jakikolwiek sposób, ten chłopak potrafi grać zayebisty mecz z mocnym teamem żeby potem zagrać kaszanę z kimś z końcówki tabeli, wiem wiem że forma u każdego jest niestabilna, ale akurat Ramsey miał sporo szczęscia na początku sezonu gdzie trąbiły o nim wszystkie media i zrobili z niego gwiazdeczkę, osobiście wolę na środku Rosę zamiast Aarona chociaż sezon temu skreślałem go po meczu z Olimpiakosem w LM. Gra Arsenalu jest taka jak pozycja w lidze czyli na dzień dzisiejszy pierwsza, ale ZAWSZE niewiadoma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Najbardziej szkoda kontuzji Theo, który zawsze mógłby być opcją w ataku.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
wpier**l.com może ktoś się opamięta po tym meczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Przecież Arsenalu dzisiaj się oglądać nie da.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla mlodego pilkarza pomocy

Następny temat

Zaczynam na poważnie.

WHEY premium