SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arsenal Londyn vol.2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 205200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
Podbijam bo wiadomo newsy transferowe

coś się mówi o powrocie Fabregasa do Arsenalu, ale szczerze nie chciałbym już żeby zakładał koszulkę z armatką, tak samo Song bo coś tam się bełkota, poszli to niech se tam siedzą po za tym nie potrzeba wzmocnień na środku tylko z tyłu i na maxie z przodu.

Jeszcze coś piszą o Azmoun'ie jakoś nie przekonują mnie snajperzy grający w ZSRR, wolałbym żeby przyszedł ktoś kto już po europejskim gruncie stąpa twardo i od dłuższego czasu np Martinez, Remy czy nawet powrót Veli, który w tej Hiszpanii się rozpykał

macie jakieś inne newsy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Aurier za Sagne, Schneiderlin za Artete, powrót Veli i Campbella oraz zakup jakiegoś snajpera i bedę zadowolony.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
Ciam a co myślisz o Cescu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
dla mnie czas Cesca w Arsenalu dobiegł końca. To ciągle klasowy zawodnik, ale mając w środku Wilshere, Ramseya, Cazorle i Ozila nie jestem do końca przekonany, czy akurat Cesc jest tu teraz potrzebny. Wolałbym już chyba powrót Songa.

Arteta i Diaby jak dla mnie powinni odejsć, a w ich miejsce ktos pokroju Schneiderlina lub Bender skoro Wenger go tak bardzo chce.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
odnośnie Artety jestem tego samego zdania, ale Diaby w formie to klasowy zawodnik, tylko pytanie czy jego kłopoty ze zdrowiem skończyły się na dobre czy kolejny sezon przesiedzi przed TV oglądając mecze swojej drużyny...

obstawiam, że wróci Campbell i Vela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Właśnie przez problemy zdrowotne pożegnałbym Diabyego, bo więcej się leczy niż gra. Potencjał ma duży, ale chyba nie wykorzysta go w Arsenalu.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Dobre wieści. Podobno Arsenal ustalił warunki kontraktu z Remym. Transfer ma wynieść 8 mln funtów.

Vela ma wrócić na The Emirates. Kwota transferu 4 mln funtów.

Inne plotki mówią, że Fabregas jest na wylocie z Barcy. Sky Sports raczej jest rzetelnym źródłem. Papa podobno chce wykupić Cześka.

Zmieniony przez - ciamciara w dniu 2014-06-01 06:58:08

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17463 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196523
Cesc to odkąd przyszedł do Barcy,to jest na wylocie według mediów w każdym okienku.A plotek w tym okienku to czytałem mnóstwo, jedne twierdziły ze on chce zostac a klub go nie chce,drugie ze on i klub chca by został ,a jeszcze inne ze to Arsenal w ogóle go nie chce itd. do znudzenia.Wiec dopóki nie przywdzieje innej koszuli od tej Barcelony,to nie uwierzę w jego odejście.I tak jak pisałem w temacie Barcy, mam wielka nadzieje że chłop zostanie na CN

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Ja też mam nadzieję, że zostanie na CN.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35766
a ja bym chcial zeby wzmocnil Arsenal
Remy jak dla mnie dobra opcja za taki $ zreszta z nasza linia pomocy moze naprawde sporo zdzialac..do tego jest szybki a tego nam brakuje..natomiast mysle ze jezeli ktos naprawde dobry z napadu bedzie do wyciagniecia to trzeba sie bedzie mocno o to postarac
Serge Aurier jak dla mnie kot i mysle ze naprawde by mogl sie idealnie dopasowac do druzyny..
Vela bardzo chetnie
aaa no i z powrotu Songa bym sie naprawde bardzo bardzo mocno cieszyl

Nie zniechęcaj się, obojętnie jak długa byłaby to Droga. Ona jest dla najlepszych. Pamiętaj, gdyby to było łatwe, to każdy by to robił. Mistrzowie są budowani cegiełka po cegiełce, a to boli. Czasami, może to zająć całe życie. Czasami, nikt tego nawet nie zauważy. Miej serce. Góra, na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki. Ale i tak, nie wolno ci przestać się wspinać.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla mlodego pilkarza pomocy

Następny temat

Zaczynam na poważnie.

WHEY premium