SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arsenal Londyn vol.2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 206098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Dwóch ostatnich meczów nie ogladałem, ale dobrze widzieć, że jakoś te punkty ciułają.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
Ciężko wyłuskana trójka, Cardiff dość długo i skutecznie się broniło. Chyba po raz pierwszy cieszyłem się ze zwycięstwa Tottenhamu w tym sezonie

Zmieniony przez - AerodynamiC w dniu 2014-01-01 21:57:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9348
Brakuje porządnego napadziora trzeba by kupić jakiegoś w zimie zwłaszcza że giroud kontuzja,bendtner kontuzja,sanogo też a poldi wczoraj na szpicy nie wiedział co sie dzieje.Zastanawiam się co by było gdyby udał się przed sezonem ściągnąć L.Suareza. Miazga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
Suarez pasowałby do stylu gry Arsenalu, szybki, lubi kombinacyjną grę, wie gdzie się znaleźć, wolne strzela jak najlepsi pomocnicy, była by o wiele pewniejsza gra o 1 miejsce, a tak to będzie różnie. Oli miał być już rozgrzany na ten sezon, a jest w sumie gorzej niż w tamtym, Sanogo nie wiem nawet jak gra nie widziałem chłopa w akcji od początku sezonu i też kontuzja, Bendtner raczej sporo nie wniesie jest mulasty i wczoraj po prostu stanął w dobrym miejscu, jedynie Podolski któremu ciężko wejść w grę po kontuzji, ale toć to za mało przecież na ligę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9348
Podolski na szpicy to kompletna lipa i nie mówie tu o wczorajszym meczu,poldi najlepiej sprawdza sie na skrzydle i to raczej jako zmiennik taki nasz joker.Nie ma co trzeba kupić napastnika im szybciej tym lepiej wiem że w zime jest ciężko sprowadzić wartościowego zawodnika ale o takiego jacksona martineza lub Wilfrida bonego czy christiana benteke mogli byśmy się postarać zwłaszcza że dwaj ostatni mogli by grać w LM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
Jo za Martinezem byłem już dawno temu, zayebisty grajek jest realna szansa na ligę i trzeba to wykorzystać, ale bez transferu(ów) zimą to się raczej nie uda więc trzeba trzymać kciuki za jakieś mysterne plany papy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9348
Narazie patrzac na jego wypowiedzi to nie kwapi sie do jakiegos transferu ale taki juz ma styl zeby nie wypowiadac sie o zainteresowaniu danym zawodnikiem,jak dla mnie jeden transfer przyzwoitego napastnika wystarczy nam w ta zime ale bez tego bedzie bardzo ciezko bendtner wypadl na kilka tygodni, a co do girouda nie ma zadnych sprecyzowanych informacji kiedy moze wrocic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
Coś o Berbatovie mowa, w sumie gościu już wiekowy, ale dalej pokazuje, że ostatniego słowa nie powiedział przydałby się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
jesli nikt to Berbatov na pewno zwiekszyl by w sposob znaczacy sile ognia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196571
Jackson świetny grajek z tym że ma klauzule na 40 mln i nie moze grac w tym sezonie w LM wiec Papcio raczej nie sięgnie po niego w zimę

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla mlodego pilkarza pomocy

Następny temat

Zaczynam na poważnie.

WHEY premium