SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arsenal Londyn vol.2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 205452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
Ramsey to juz za dlugo formy szuka ;p no wlasni atak tak jak pisze to idealny teraz a nie wiem po co Wenger chce kupic Vile ;/ Lepiej kogos za Koscielnego bo jego forma jest zenujaca i Per jest od niego lepszy

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Podobno coś jest na rzeczy z Diame z West Hamu.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196547
Może dla tego że sezon jest długi i mogą się przydarzyć różnej maści urazy?.Dla tego potrzeba wielu klasy światowej graczy w drużynie no i nie ukrywajmy Arshavin,Gervinho czy Giroud to nie są zawodnicy którzy przywrócą dawny blask Arsenalowi.Zresztą Wenger pierw musi złożyć poważną oferte za Davida,bo te 12 mln to On może proponować za kogoś pokroju Chamaka...

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Są ciekawsze opcje niż Villa na rynku. Na pewno byłby wzmocnieniem dla Arsenalu, ale jeśli Papa ma rozbić bank dla niego to jestem na nie.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196547
Oczywiście że są,ale Barca to nie "instytucja charytatywna" by sprzedawać po kosztach skoro ruskie itp. spokojnie dadzą więcej od Arsenalu

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Dlatego jestem na nie i mam nadzieję, że Papa myśli podobnie.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196547
Na razie Papie przelatują świetni gracze koło nosa za śmieszną kase bądź za free np. M'Vila,Yanga-Mbiwa,Debuchy czy Holtby

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-01-24 20:43:20

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Yanga-Mbiwa nie chciałby pewnie trafić do Arsenalu, bo jest kibicem United

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Normalka w poczynaniach Papy.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
W takim razie kogo wy realnie widzicie w Arsenalu ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla mlodego pilkarza pomocy

Następny temat

Zaczynam na poważnie.

WHEY premium