SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arsenal Londyn vol.2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 206184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Rosicky i Diaby znowu w składzie. Jak się nie połamią to jak dwa transfery. Cazorli trzeba dać odpocząć w najbliższym czasie, bo już rękawami oddycha w niektórych momentach.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
Akurat ja mam inne zdanie na temat Rosickiego. Dzisiejszy mecz kompletna klapa, no oprócz jednego pięknego podania do Giroud'a przez pół boiska, ale generalnie miał kilka "rajdów", które przegrał i kilka "kiwek", które mu nie wyszły. Chciałbym żeby to był tylko jednorazowy występek, ale obawiam się, że Tomas już się wypala wiekowo, a odnośnie Diabiego to faktycznie zagrał bardzo dobre spotkanie, no i asysta przy bramce Giroud'a coś jak Song z Van Persiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Obu trzeba dać czas, bo długo leczyli kontuzje. Na pewno wzmocnienia środka pola, ale mam nadzieję, że Papa też bedzie dawał szanse dla Coquelin i mimo wszystko Ramseyowi, którego ostatnie mecze mogły się podobać. Oby Aaron grał dalej przynajmniej na takim poziomie.

Oczywiście transfery tez wypadałoby jakieś zrobić.

Chętnie bym zobaczył Koscielnego na prawej obronie w kilku meczach, bo Sagna cieniuje, a enkinson podobno ma isć na wypożycznie.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
Jenkinson nigdzie nie pójdzie , jest teraz potrzebny. Nie wiem na co Arsene jeszcze czeka z transferami, kupić środkowego i prawego obrońcę i spokój, reszta teamu wygląda lepiej z meczu na mecz.

Wczorajsze wejście Wilshera, Theo i Kierana caaaaaaaałkowicie zmieniło grę Arsenalu - to było coś pięknego, Jack na prawdę w każdym meczu gra pełnych obrotach jak i reszta, którą wymieniłem.

Bramki z Brighton - pierwsza Wojtek no comment, no ale zdarza się. Druga bramka - zabrakło kogoś kto się przykleja w takich momentach do snajpera albo w ogóle nie daje mu szansy dojścia do takiej piłki.

Obrona i jeszcze raz obrona.

Odbiegając od tematu, zna ktoś dobrą stronę ze statystykami ?
chodzi mi o najlepszych strzelców sezonu itp



Niedługo koniec okienka... chyba z transferów BUBA wyjdzie

Zmieniony przez - AerodynamiC w dniu 2013-01-28 16:59:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608


"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
i znowu tylko druga połowa dla Arsenalu, sam nie wiem jak mam traktować ten wynik, ale w sumie jestem zadowolony z remisu, Liverpool to niewygodny przeciwnik dla każdej drużyny.

Giroud kolejna bramka i na prawdę dobra gra, niestety kolejny słaby mecz Sagny, który aż prosi się o wymianę swoją grą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Tak jak mówiłem. Jenkinsona wole oglądać, bo przynajmniej gość wygląda przyzwoicie i bedzie tylko lepszy. Druga sprawa - Walcott musi grać w ataku.

Meczu nie oglądałem.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
Dzisiaj grał na skrzydle i dość nieźle sobie radził, Giroud nadaje się na środkowego jest dość duży, ale przy okazji ma niezły balans ciała - w sam raz na tą pozycję. Walcott również brama dzisiaj i to dość efektowna, Reina nawet nie zdążył zareagować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Tylko jest między nimi taka różnica, ze Walcott jestw niesamowitym gazie i wystarczy mu puścic piłkę za obrone. Następny mecz ze Stoke i warunki fizyczne Girouda w walce z Shawcrossem i Huthem sie przydadzą, ale na takiego Skrtela i Aggera powinien grać właśnie Walcott, który dałby radę się im urwać.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17482 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196585
Odbiegając od tematu, zna ktoś dobrą stronę ze statystykami ?
chodzi mi o najlepszych strzelców sezonu itp


Łap;http://www.transfermarkt.pl/pl/premier-league/torschuetzen/wettbewerb_GB1.html

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla mlodego pilkarza pomocy

Następny temat

Zaczynam na poważnie.

WHEY premium