SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arsenal Londyn vol.2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 205473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196547
Oficjalnie: Olivier Giroud piłkarzem Arsenalu!

Arsenal Football Club ma przyjemność ogłosić podpisanie długoterminowego kontraktu z francuskim piłkarzem, Olivierem Giroud. 25-letni zawodnik pomyślnie ukończył testy medyczne i w poniedziałek uzgodnił warunki kontraktu z londyńskim klubem. Sama kwestia transferu jest już teraz tylko formalnością.

- Jesteśmy szczęśliwi z pozyskania Oliviera Giroud. Jest on bardzo dobry fizycznie, gra bardzo dobrze w powietrzu. Jesteśmy podekscytowani tym transferem, Olivier doda jakości naszemu zespołowi w następnym sezonie. Udowodnił, że jest w stanie walczyć na wysokim poziomie w klubie i reprezentacji, widzieliśmy jak wielki wpływ miał na wywalczenie mistrzostwa przez Montpellier. Nie możemy się doczekać jego gry w koszulce Arsenalu – powiedział menedżer Kanonierów, Arsene Wenger.

Giroud, którego kontrakt z Arsenalem będzie ważny oficjalnie od 1. lipca, powiedział:

- Jestem zachwycony tym, że stałem się częścią Arsenalu, częścią jednego z najlepszych angielskich zespołów. Dołączenie do tego klubu jest dla mnie ogromną satysfakcją. Od najmłodszych lat moim marzeniem była gra w Premier League. Przyciągnęła mnie filozofia Arsene’a Wengera, jego wpływ na ten klub. Zawsze podziwiałem Arsenal, jego wielką historię i reputację. Mam nadzieję, że wiele tu osiągnę. Jestem dumny z bycia Kanonierem i dam wszystko, co najlepsze fanom Arsenalu.

Giroud dołączy do drużyny w meczach przedsezonowych.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Oficjalnie: Van Persie nie przedłuży kontraktu!

Dosłownie przed chwilą na oficjalnej stronie Robina van Persiego pojawił się taki oto komunikat:

"Chciałbym poinformować fanów o mojej obecnej sytuacji. Ze względu na prośbę Pana Wengera oraz Pana Gazidisa przez wiele tygodni nie komentowałem sprawy negocjacji swojego kontraktu, ale doszedłem do wniosku, że wy, kibice, macie prawo wiedzieć co tak naprawdę się dzieje.

Tak jak zapewne wiecie, odbyłem po minionym sezonie rozmowę z Gazidisem oraz Wengerem. Dyskutowaliśmy o klubowej strategii i celach na przyszłość. Finansowy aspekt kontraktu nie został nawet poruszony, ponieważ nie jest on moim priorytetem.

Osobiście mam za sobą świetne rozgrywki, ale moim największym celem było zdobywanie trofeów i przywrócenie Arsenalu dawnego blasku. Ze względu na wielki szacunek wobec osoby Arsene'a Wengera nie będę zdradzał szczegółów, ale podczas tej rozmowy po raz kolejny przekonałem się, że niestety nasza wizja przyszłości znacznie się różni.

Długo się nad tym zastanawiałem, ale w końcu zdecydowałem się nie przedłużać swojej umowy z Arsenalem. Wy, kibice, macie jednak oczywiście prawo nie zgadzać się z moimi decyzjami oraz poglądami, a ja wasze zdanie zawsze będę szanował.

Bez względu na to co przyniesie przyszłość kocham ten klub. Podczas pobytu w Arsenalu stałem się lepszym piłkarzem i człowiekiem, a wszyscy ludzie wewnątrz drużyny zawsze mnie wspierali. Ja starałem się odwdzięczyć jak najlepszą postawą na boisku. Fakt, że byłem członkiem zespołu przez ostatnich osiem lat napawa mnie dumą. Jak tylko Pan Gazidis wróci z dwutygodniowego urlopu i usiądę z nim do kolejnych rozmów, poinformuję was o dalszym przebiegu wydarzeń."

źródło: kanonierzy.com

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
transfery Oliviera i Podolskiego spowodowały że nie może być to zaskoczeniem
ciekawe gdzie pojdzie
po wszystkich informacjach wygladaloby ze Juve
choc pisze ze jeszcze pogada wiec moze nadzieja jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14012
Ciekawe gdzie wyląduję, City, Juve a może ktoś inny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Giroud i Podolski mówili po transferach, że nie przyszli w miejsce Robina. Jeśli odejdzie to Papa musi ściągnąć jakiegoś piłkarza i to nie jakiegoś 16-latka z Azerbejdżanu, a poważnego zawodnika.

Juve zaoferowało 8 mln funtów za niego w zeszłym tygodniu i Arsenal wyśmiał ich ofertę, a sam Robin mówił, że Włochy to nie jest dobry kierunek bo poziom tamtejszej ligi bardzo spadł.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196547
Trochę jestem jego decyzją zdziwiony,no ale trzeba uszanować jego decyzję
Z gnije jak przejdzie do City

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14012
Ciekawe , a może nas wszystkich zaskoczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Jeśli City da największy hajs to niech nawet tam idzie.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Za pięknie by było gdyby został...

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla mlodego pilkarza pomocy

Następny temat

Zaczynam na poważnie.

WHEY premium