SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arsenal Londyn vol.2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 206046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Dobra. To nie program "Zerwane więzi". Ibra też ma duże ego.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
nie wiem ale nie kojarze Ljungberga z takich akcji jak Ibry
choc nie chce go bronic bo naprawde nie wiem jaki byl/jest

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17475 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196565
Ale ten stary Ibra, co jak mówiłeś aniołkiem nie był, nie zachowywał się tak jak zwykła fałszywa gęba i Primadonna.
Ja ma odwrotne zdanie,dla mnie Ibra to gość fałszy (całował herb Barcy,by potem pieprzyć to co pieprzył oraz zaliczył Juve,Inter,Milan a jak mu PSG posypało $ to zawiną dvpe) oraz ma strasznie przerośnięte ego a jego żarty bawią chyba tylko go samego.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Taki jak ten



Muszę powiedzieć, że każdy pod wpływem pieniędzy może zmienić drastycznie swoje zdanie. Łatwo tak mówić, że go interesuje tylko kasa, jak się nie jest w tym, ja transfer do PSG przejrzyście rozumiem.
CO do tego, że całował herb Barcelony, jak powiedziałeś Cris, zapomniałeś, jak go w Barcelonie traktował Guardiola. Ja po takim zj**a*ym roku i takiej współpracy z Josepem też bym odszedł, więc się z tobą nie zgodzę. Co do przenosin z innych klubów, nigdy nie deklarował jakieś miłości do żadnego z nich.
Co do jego żartów, to każdy może mieć inną opinię, ale z dobrymi kumplami wiadomo na co się pozwala ( Lewandowski i Reus)

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17475 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196565
Łatwo tak mówić, że go interesuje tylko kasa, jak się nie jest w tym, ja transfer do PSG przejrzyście rozumiem.
Ibra postawił sprawę jasno ,jak dostane 12 mln za sezon to przechodzę dostał i jest w Paryżu.Nie ma tu filozofii,po prostu poleciał na kase bo pod względem poziomu sportowego to PSG mniej oferowało niż Milan.

CO do tego, że całował herb Barcelony, jak powiedziałeś Cris, zapomniałeś, jak go w Barcelonie traktował Guardiola. Ja po takim zj**a*ym roku i takiej współpracy z Josepem też bym odszedł, więc się z tobą nie zgodzę.
I tu pojawia się jego wielkie ego.Co on myślał że przyjdzie do Barcy i będzie gwiazdorzył że każdy na czele z Pepem będą robili tak jak on sobie zażyczy.Gość nawet do tak błahej rzeczy nie mógł się przystosować jak przyjazd do klubu furą od sponsora klubu (Audi),mimo że Xavi,Messi czy Iniesta nie robili z tego powodu problemu,więc nie ma o czym gadać.

Co do przenosin z innych klubów, nigdy nie deklarował jakieś miłości do żadnego z nich.
I nie musiał,jeżeli się szanuje kibiców dla których się grało ,którzy byli z nim na dobre i na złe,wielbili go itp. wypadało by mieć dla nich szacunek a nie traktować jak...

Co do jego żartów, to każdy może mieć inną opinię, ale z dobrymi kumplami wiadomo na co się pozwala ( Lewandowski i Reus)
Jest spora różnica między tym co zrobił Lewy a Ibra ,to pierwsze jest ok(o ile się kontuzja nie przydarzy) a u szweda to zwykłe chamstwo i przypomina mi to akcję z gimnazjum kiedy wypierało się znacznie słabszego od siebie i jechano z nim.U Ibry to samo zawsze jest to ktoś słabszy czy to fizycznie czy psychicznie(zawodnik rezerw),chciałbym zobaczyć jak sprzedaje takiego buta Pepemu.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Wszystko Ok, tylko jak mówiłeś o jego pobycie w Barcelonie, to nawet jak chciał być najlepszy w teamie i nie miał na to szans, na pewno nie zasłużył sobie żeby Guardiola całkowicie się przestał do niego odzywać, tylko dlatego, że ten narzekał co do swojej pozycji. Z resztą się faktycznie mogę zgodzić.

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
The Times: Theo Walcott odrzucił ofertę podpisania nowego kontraktu i jeszcze w tym tygodniu może odejść z Arsenalu.

następny

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17475 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196565
Zamiast narzekać mógł zapieprzać na treningu na 150% .No ale nie którzy wolą narzekać.Z drugiej strony trzeba było by zapoznać się jak to widzi/widział mister.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
No to Arsenal z ręką w nocniku. A Johnson za śmieszne pieniądze poszedł do Sunderlandu.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17475 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196565
Afellaya papa może sobie wypożyczyć

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla mlodego pilkarza pomocy

Następny temat

Zaczynam na poważnie.

WHEY premium