SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arsenal Londyn vol.2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 206187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
dzięki za odp, nie miałem możliwości obejrzenia i nie wiedziałem

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Niestety nie widać progresu drużyny na przestrzeni ostatnich lat. Skoro Papa bierze dzisiejszą porażkę na siebie (nie pierwszą w tym sezonie) to chyba czas się żegnać, bo facet nie wie co robi. Z 34 straconych bramek w PL aż 17 zostało straconych na wyjeździe z City, Liverpoolem i Chelsea.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
kilka miesięcy temu pisałeś cos innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Miałem nadzieje, ze to bedzie TEN sezon jak co roku

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
może w przyszłym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Chyba straciłem nadzieję z Papą u sterów

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
znalezione w sieci

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35766
a ja wam mowie ze jak przyjdzie napastnik jakis konkretny to bedzie dobrze teraz wygramy puchar angli i kazdy wybaczy ze nie ma mistrza w lidze mialem nadzieje ze Giroud sie przelamie ale widac ze papcio nic juz z niego nie wyciagnie..raz na jakis czas zachwyci i pozniej znika na pare spotkan i tak caly czas..

Nie zniechęcaj się, obojętnie jak długa byłaby to Droga. Ona jest dla najlepszych. Pamiętaj, gdyby to było łatwe, to każdy by to robił. Mistrzowie są budowani cegiełka po cegiełce, a to boli. Czasami, może to zająć całe życie. Czasami, nikt tego nawet nie zauważy. Miej serce. Góra, na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki. Ale i tak, nie wolno ci przestać się wspinać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Nie wiem, czy po takich łomotach z czołówką napastnik załatwi sprawę. Na pewno należy wymienić sztab medyczny, bo to są jaja.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
Ciam~ z tym sztabem medycznym haltuj trochę, to że w innych klubach piłkarze dochodzą do zdrowia prędzej wcale nie musi świadczyć o sztabie medycznym, toć kontuzja kontuzji nie równa. Wątpię żeby pracowali tam ludzie po studium medycznym więc krytyka takich ludzi jest trochę nie na miejscu.

Problem jest, był i będzie w skąpstwie wbijcie to sobie do głowy.

Zmieniony przez - AerodynamiC w dniu 2014-03-25 23:02:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla mlodego pilkarza pomocy

Następny temat

Zaczynam na poważnie.

WHEY premium