SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arsenal Londyn vol.2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 205111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 185
no i kapa.. arsenal bedzie w uefa... nie moge tego przeboleć !

,,jestem zwyciezcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3797 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20520
Uchiha, co ty gadasz ? W jakim UEFA ? 4 miejsce gwarantuje elimincje ligi mistrzów. Wiec jak wygraja dwumecz w eliminacjach to przechodza do fazy grupowej.

Zmieniony przez - Franki94 w dniu 2011-05-19 02:22:23

If you're 555 then I'm 666 !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Prowo

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
no tak ale teraz eliminacje grane sa tak ze Ci z najmocniejszych lig graja miedzy soba wiec moga spotkac sie np. z Villarealem a wtedy juz tak latwo moze nie byc (choc oczywiscie beda faworytem)

poza tym jeszcze jest jedna kolejka i to sie moze zmienic kto by pomyslal kilka miesiecy temu ze Chelsea zlapie kontakt z MU albo ze Arsenal spadnie na 4 miejsce, czy nawet z poprzedniej kolejki wygrana TH z Liverpoolem na wyjezdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 185
no ale teraz jest tak arsenal zdeptany psychicznie że wg mnie uefa gwarantowana... zobaczycie ... lubie arsenal ale to co chłopaki zaprzepaścili szanse to jest szok... a z tego co pamietam to zaczeło się od meczu z newcastle... 4:0 i nagle 4;4 szok no szok !!

,,jestem zwyciezcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196515
moze i jest zdeptany psychicznie ale do eliminacji LM jest jeszcze sporo czasu wiec spokoinie sie do tego czasu podzwignie, do tego moze dojda jakies transfery i lm bedzie spokojne

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2011-05-19 13:38:35

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
bardzo bym się zdziwił, gdyby Arsenal nie znalazł się w rozgrywkach grupowych LM

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Chyba, że trafi na taki Bayern. Wtedy wszystko jest możliwe.


Denilson: Odchodzę z klubu
Brazylijski pomocnik Kanonierów ogłosił dzisiejszego ranka, że ma zamiar opuścić Klub z północnego Londynu. Oto co zawodnik powiedział na ten temat dziennikarzom The Sun.

- To był najgorszy sezon w moim życiu. Jestem zwycięzcą i przyszedłem tutaj wygrywać trofea. Jestem tutaj jednak już pięć lat i nie wygrałem nic. Kariera piłkarza mija bardzo szybko, dlatego podjąłem decyzję o odejściu.

- To nie jest nagła decyzja. Zdecydowałem się już osiem miesięcy temu. Miałem już tego dość. Nie powiedziałem niczego do tej pory, ponieważ nie chciałem zakłócać harmonii w zespole podczas sezonu. Nie chciałem żadnych awantur.

- Po prostu spotkałem się z Bossem i powiedziałem mu jak widzę całą sytuację. On nie zrobił mi żadnych problemów i zgodził się na moje odejście. Wiem, że niektórzy ludzie będą myśleć, że jestem szalony. Będą mieli rację. Opuszczam przecież wielki klub mający wielkiego menedżera, zawodników, stadion, a także wspaniałą organizację.

- Robię to jednak dla swojego dobra. Potrzebuję nowych wyzwań. Doskonale zdaję sobie sprawę, że decyduję się na duży hazard, ale jestem gotowy podjąć takie ryzyko. Nie wyobrażam sobie powrotu w koszulce Chelsea, Liverpoolu, Manchesteru City, a już na pewno nie Tottenhamu.

- Swoją przyszłość wiążę z Hiszpanią albo z Włochami. To wspaniale grać piękny futbol, ale czasem, aby być zwycięzcą musisz grać brzydko, jeśli chcesz odnieść sukces.

źródło: kanonierzy.com

Niech weźmie ze sobą Squillaciego.

Zmieniony przez - ciamciara w dniu 2011-05-20 17:52:05

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 77
Te wszystkie wypowiedzi Denilsona śmiało można by podpisać innym nazwiskiem: Cesca Fabregasa.

Chociaż, jak rzekł Denilson: "Po prostu spotkałem się z Bossem i powiedziałem mu jak widzę całą sytuację. On nie zrobił mi żadnych problemów i zgodził się na moje odejście", to jednak już wiadomo, że Wenger będzie chciał zatrzymać Fabregasa za wszelką cenę. Ostatnio mówił, że gdyby Cesc grał w tym sezonie częściej, rezultaty Kanonierów byłyby lepsze. Widać Francuz ciągle wierzy w Cesca. Co by tu nie mówić, to jest imponujące. No ale nawet jak Cesc gdziekolwiek odejdzie, i tak Wenger będzie "trenerem jego życia", i słusznie.

www.PUCHAR-SWIATA.pl

Zdobądź autentyczną replikę PUCHARU MISTRZOSTW ŚWIATA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
może to i dobrze dla Arsenalu, bo nie pamiętam dobrego meczu Denilsona w jego barwach

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla mlodego pilkarza pomocy

Następny temat

Zaczynam na poważnie.

WHEY premium