SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arsenal Londyn vol.2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 206146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
Spultać się co najwyżej nie zaciskać pasa. Team, który jest w top 5 zarabiających na świecie powinien dbać o drużynę przede wszystkim nie o dochody, jeżeli sprzedaje się czołowych zawodników rok po roku to czemu tu się dziwić ?

dobry marketing, zła polityka transferowa i tyle w temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
Jak wprowadza zasady Fair play to Arsenal bedzie jedyna druzyna co bedzie grac w LM :D

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
To chyba muszą się pośpieszyc

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
Arsenal moglby kupic Naniego i tak siedzi z dupa i nic nie orbi w MU :) A gerwazego zakopac za stadionem

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
szkoda bo puściłem wczoraj 5 meczy i Arsenal mi za...ał :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196571
Co do Naniego to imo Arsenal nie da mu takiej pensji jakiej on by chciał (właśnie przez pensję nie przeszedł do Zenitu)...

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
Cris Thug
Co do Naniego to imo Arsenal nie da mu takiej pensji jakiej on by chciał (właśnie przez pensję nie przeszedł do Zenitu)...


Ale wcdzesniej nie bylo wiadomo ze koljeny sezon bez trofeum a teraz to Arsen juz stanie na glowie zebty przyszly sezon byl lepszy i pewnie teraz beda musieli zrobic kilka wyjatkow finansowych by to zapewnic ;p bo inaczej znowu dupa bedzie i wszyscy to wiedza :) Jest tez szansa ze Usmanow zdobedzie pakeit wiekszosciowy Arsenalu i wkoncu poplyna pieniadze bokroenke to zyd.

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196571
Możliwe.Ale jeżeli ruskie nie byli w stanie sprostać jego oczekiwaniom to naprawdę musiał żądać olbrzymich zarobków .Oby coś ruszyło się w Arsenalu,bo szkoda tej drużyny, a żeby ściągać dobrych grajków nie trzeba kosmicznych kwot vide Newcastle w tym okienku

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
@up - dokładnie, ale Arsenal raczej potrzebuje konkretnego konia na tą całą sytuację, a może nawet i 2-3 solidnych graczy.

Niech się wykosztują, dawno tego nie robili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
odnośnie Naniego, to on nie chciał po prostu iść do Ruskich dlatego zażądał od nich kolosalnych zarobków, mówiono coś o kwocie 300 tys, euro tygodniowo

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla mlodego pilkarza pomocy

Następny temat

Zaczynam na poważnie.

WHEY premium