SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arsenal Londyn vol.2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 205704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Biorąc pod uwagę, że trenerem jest dalej Wegner, co najmniej jedna kolejna gwiazda w Arsenalu się pokaże światu i tak jak Nasri, Fabregas, Van Persie przejdzie do innego ( niekoniecznie lepszego klubu).Przypuszczam, że teraz jak nie ma Van Persiego to gole będzie musiał strzelać Giroud , przypuszczam , że w następnym sezonie odejdzie. To samo się stanie z Oxlade-Chamberlainem za jakieś 3 sezony.

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
a Wojtek kiedy odejdzie?

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
Oglądam ten mecz i 1 połowa nudna bardzo słaba w wykonaniu Arsenalu 1 piękny strzał Cazorli i 1 ładny rajd Gervinho nic poza tym z taka gra to Arsenal widze max Liga Europejska ale może się rozkręci Giroud za Podolskiego wejdzie bo ten kompletnie nic nie gra:) a to co wyczynia Metersacker to tylko za głowe idzie sie złapać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Sam wiesz, że chce go mnóstwo klubów, może już w zimie - Barcelona, ( oby nie), City, United, może PSG- tam może trafić, ale na razie jest za młody. Ale jego transfer zrobi tylko mu dobrze, gdyż Fabian będzie mógł bronić a Szczęśniak rozwijać

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
taa United chce Szczęsnego mając DDG

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Pewnie sprawdzone info

koksik123
Oglądam ten mecz i 1 połowa nudna bardzo słaba w wykonaniu Arsenalu 1 piękny strzał Cazorli i 1 ładny rajd Gervinho nic poza tym z taka gra to Arsenal widze max Liga Europejska ale może się rozkręci Giroud za Podolskiego wejdzie bo ten kompletnie nic nie gra:) a to co wyczynia Metersacker to tylko za głowe idzie sie złapać


Arsenal tak grał cały poprzedni sezon i skończyli całkiem dobrze, przy bardzo słabym starcie

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Ale za kilka lat, zręsztą De Gea nie zachwyca.

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
zobaczysz, co będzie z DDG za kilka lat ; )

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Zobaczymy , ale to i tak mało prawdopodobny kierunek. Jak Valdes się wycieńczy, to Wojtek szykowany jest na jego miejsce. Do City jakby trafił to by była ostra rywalizacja z Hartem.

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
koksik123
Oglądam ten mecz i 1 połowa nudna bardzo słaba w wykonaniu Arsenalu 1 piękny strzał Cazorli i 1 ładny rajd Gervinho nic poza tym z taka gra to Arsenal widze max Liga Europejska ale może się rozkręci Giroud za Podolskiego wejdzie bo ten kompletnie nic nie gra:) a to co wyczynia Metersacker to tylko za głowe idzie sie złapać

Masz rację, choć do zespołu doszło wiele nowych graczy, wszyscy są dobrzy, ale muszą się zgrać. Choć taki Metersaker powinien jedynie dobrze bronić, a gra fatalnie, zero formy, może dlatego Loew z niego zrezygnował i postawił na też przeciętnego Badstubera.

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla mlodego pilkarza pomocy

Następny temat

Zaczynam na poważnie.

WHEY premium