SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Yosis/Rekompozycja wspomagana przez Trec Nutrition start str.87/pods. str. 107

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 13 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3953
zgadzam się z 4nn, masz bardzo ładną figurę.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140177
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25060
Masz bardzo ładne wcięcie w talii... Zazdroszczę już teraz. Na pewno będzie super, jak się przyłożysz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41059
4ann, Moni, Staua - dzięki dziewczyny, takie słowa z zewnątrz dodają pewności siebie
Shrimp- wiem, że dziennik , na razie biegam po forum, ładuję akumulatory i aktywnie kibicuję!

Jedyne czym mogę się tu pochwalić (bo tak to nie ma czym śmiecić) to to, że ładnie idę w bilansem w górę i (odpukać) nic się nie złego dzieje. Poza tym jednym milczę bo i rozkład BTW jakiś taki "niemedialny", i trening siłowy jeszcze nie..
Pozdrawiam!

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
Ale wazne bys pisałą co jesz, co robisz, bo tak nie wiemy, czy nadal W OGÓLE coś robisz

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140177
yosis , tak czy siak pisz. Jak będzie coś źle to zawsze ktoś Ci to może na bieżąco pokazać paluchem w menu, zamiast zgadywać za np. dwa czy trzy tygodnie co było nie tak, jakbyś nie daj bóg przyszła marudzić, że nie leci tak jak chcesz
Poza tym jak się spowiadasz, to masz mobilizację żeby trzymać pion
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 13 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3953
yosis, dawaj rozpiski !
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41059
No doobra.. koniec międlenia, zero pitu pitu!
dieta na dziś:




mam nadzieje, że mogę dać zrzut z innej strony.. jak nie to prosze powiedzcie, to usunę. na razie jestem do tego przyzwyczajona.

no i proszę o poprawę michy.. tak może być?

no i co do treningu to przekonałam się i chcę zacząć przygodę w ciężarami, najbardziej obawiam się śmieszności bo NIC nie wiem i będę jak taka zabłąkana owieczka wśród wilków.

Trening dla początkujących z sfd może być na początek?
https://www.sfd.pl/-t92199.html
znowu dużo pytań dziewczyny, bardzo proszę o opinie
Pozdrawiam!



Zmieniony przez - yosis w dniu 2011-03-11 13:44:31

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
Ja tutaj widze duzo produktów z puszki? Te konserwy mnie bolą.

Co to jest majonez domowy z rzepakowym? Robiony włąsnorecznie?

Dzem robiony własnorecznie? Na poczatku redukcji raczej bym go odsuneła.

Wprowadziłabym oliwe z oliwek, orzechy jako źródła tłuszczy zamiast majonezu. Ale jesli robiony własnorecznie to moze byc od bidy.

Trening Michaila na poczatek 2-3 tygodnie mozesz miec, potem wprowadzimy ci cos konkretnego

Zmieniony przez - akneraj w dniu 2011-03-11 19:32:31

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41059
Jest wieczór i nie mogę wcisnąć kolacji..

Akneraj - już się tłumaczę:
pół puszki groszku - lażało w lodówce do skończenia; majonez jak najbardziej robiony własnoręcznie, z jajek biegających na dodatek no dżem to wtopa, też leżał do skończenia, to go wsunęłam.
w kolacji ma być olej lniany zimnotłoczony, ale że w tabelach nie było wpisałam rzepakowy. Dzięki za opinię!
A ten trening Michaiła - jakie ciężary mam wziąć? Mam wydrukować spis ćwiczeń i iść do kogoś mądrego na siłowni? już się boję..

tylko że nadal najedzona jestem na serio, na konkretnym jedzeniu to się czuje w brzuchu, jeszcze warzywa dodatkowo.
więc póki co dziś jest bilans
~1400 BTW 115/61/103 a tak się cieszyłam, że będę zwiększać kcal i będę mogła więcej jeść - czekoladą na serio łatwiej dobić

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rezerwa - redukuje

Następny temat

Cwiczenia na jedrne posladki

electro
Polecane artykuły