SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najlepsze teksty na forum onetu %-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43855

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Witamy w Stolicy syfu. Jak bede mial syna wyprowadzam sie z tej dzungli!!!!!

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
poludnie Anglii nie jest takie, tylko drugow duzo....

co do kwestii kto,kogo, jak i po co to co za roznica?

w Polsce nastolatki nie zabija? W mojej miejscowosci jak konczylme liceum 15 i 16 latek zabili maturzyste. Twarz im sie nie spodobala, wiec go skopali, jak lezal we krwi to poszli szukac komu by tu w morde jeszcze dac bo spidzik i borwarek dal im duzo energii, a ze nikogo juz nie bylo, to znalezli pompke do roweru i wrocili go do***ac.....

takie akcje zawsze byly i beda wszedzie. Londyn wiekszy, ludzie zgnieceni jak szczury, czesc z nich na nielegalu nie majac pracy ani srodkow do zycia bo przyjechali do tego "raju" z pzoa UE gdzie w sumie mieli to samo i taki efekt ze i takich akcji wiecej. Media tez robia nagonke za kazdym razem, wiec i glosno o tym. Nowego to nic nie jest, nasze psianie niczego nie zmieni, a takie akcje beda zdarzaly sie do konca swiata. Chcecie o takich rzeczach czytac i ogladac? To macie w mediach codzienno porcje.

Teraz was to ruszy a na dluzsza mete efekt bedzie odwrotny, bedzie to raczej powodowac ze bedziecie coraz bardziej obojetni na akty przemocy wokol siebie a jednoczesnie zaleknieni o siebie i najblizszych. Media zeby dalej nakrecac spirale beda odkopywac akcje coraz bardziej tragiczne a otoczeni bedzie coraz bardziej przerazone lub zobojetnione. Ani jedno ani drugie nie jest i nigdy nie bylo korzystne. Polecam wylaczyc TV jak leca wiadomosci, robie tak od lat.....

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Oj tam Wasal. Mi sie syn w grudniu urodzil ale juz teraz prycha na "pakisów" Nie Zartuje jak siegal po niego jak byl u mnie na rekach koles z Pakistanu to sie wydarl... MOJA KREW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
jak siegal po niego jak byl u mnie na rekach koles z Pakistanu to sie wydarl...

na co po twardszych moze to nie wystarczyc, kaz mu nastepnym razem balache wyciagnac :D

moja corka ma 3 latka i umiala balache juz wyciagac, ale nie powtarzalem z nia bo to potencjalnie niebezpieczne narazie bo nie ma swiadomosci swojej sily, narazie niech boksuje, skonczy 5 przejdziemy do grapplingu :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Kiedys w ktorejs ze szmatlawych gazet pod koniec roku, pokazali zdjecia zabitych w ciagu roku na ulicach. Cala strona kororowa.

Wiadomo kto tu wiekszosci sie morduje. Pare miesiecy temu koles z Tanzani czy Zambi zabil drugiego za to ze ten mu cos wpisal na facebooku, czy nie zaprosil na party, takie byly motywy zbrodni.
Wiec uwazajcie

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
znam Polakow co sie potrafia zamordowac za pol litra :D zwykel sa juz na tyle nawaleni ze nie sa w stanie i tylko to ich ratuje :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Kazdy zyje swoim zyciem ale jezeli jego zycie jest tylko dodatkiem do Facebook.com naszaklasa.pl albo inne bierzmojezyciei****.com to kazdy chyba wie co robi prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Bogu dzieki ze nie mam naszej-klasy ani facebooka :D bo jakby mi ktos napsial na przyklad ze brzydkie zdjecie wrzucilem to te zbym za***al :D

a na powaznie to koniec spamowania ide spac bo mnie jutro dzieci sciagna z wyra i bede zdechly. Nasze gadki nie maja sensu bo i tak CZeczeni, Rosjanie, nastolatki z nozami, Tanzanczycy, ZAmbijczycy, Pakistanczycy i cala resta ma nas w dupie i na nic z tych rzeczy nie mamy realnego wplywu :D Tym pozytywnym akcentme zycze wszystkim dobranoc

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Popieram co Leyus powiedzial. Ide zrobic obchod hotelu i jade do domu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16837
tekst z wp.pl, nawet mi sie spodobal

http://finanse.wp.pl/kat,104122,oid,15602723,title,Marzenie-o-tanim-tankowaniu,wid,12111978,opinie.html



Witam mam 22lata, pochodzę ze Słupska. Edukacje zakończyłem na szkole policealnej. Posiadam kurs komputerowy, kurs szybkiego i bezwzrokowego pisania na klawiaturze. Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym, prawo jazdy kat.b, szkolenia z zakresu komunikacji z klientem. Pracowałem w kilku firmach oczywiście za śmieszne pieniądze. W końcu udało mi się znaleźć lżejsza, ale jednocześnie bardziej odpowiedzialną prace, w której zarabiam aż 1530zł netto… Dość już mojej biografii Czytam od dłuższego czasu wszystkie fora, na których ludzie wypowiadają się na temat pracy, oglądam wiadomości związane z naszą gospodarką i muszę powiedzieć, że to wszystko nie ma ładu ani składu. Jestem osobą, która stara się nie narzekać i szukać we wszystkim czegoś pozytywnego. Ale z czystym sumieniem muszę stwierdzić, ze w tej naszej chorej ojczyźnie nie ma nic, co by dało mi energię i chęć do rannego wstawania do pracy i wole do życia. Tutaj nic się nie udaje, nakłada się ,,podatki od podatku i na podatki”. Codziennie idę do pracy i zwracam uwagę na to, co zostało z naszego społeczeństwa, ludzie zaczynają przypominać chodzące trupy, wraki pozostałości po normalnie funkcjonującym i szczęśliwym człowieku. Serce pęka jak patrzy się na nas, czyli biednych, Pokakow. Wku…a mnie to wszystko na okrągło tylko podwyżki… a to żywności, benzyny, mieszkań, prądu, gazu itp. Pensje stoją cały czas w miejscu cały problem tkwi w tym, że tak mało zarabiamy, wydaje mi się, że jest ogrom osób zflustrowanych takim stanem naszego kraju, tak naprawdę Niewinem jak i kto może to zmienić, ale jedno jest pewne szybko musi się to zmienić, bo nic dobrego jak na razie to nie wróży. Ludzie wszyscy niezależnie czy ktoś siedzi przy biurku czy ,,grabi liście” powinni zarabiać, aby godnie żyć. Poznałem dziewczynę z dzieckiem łącznie zarabiamy astronomiczną sumę 2600zł i mamy ogromne plany i marzenia, a co jest w tym najlepsze? Że na planach i marzeniach się kończy, bo przy takiej pensji nie wyobrażam sobie mieszkać na swoim. Nie mam zamiaru całego życia przewegetować za takie pieniądze. Może niektórym podoba się Zycie w stylu: zapłacić ratę za mieszkanie i rachunki, kupić jedzenie i próbować z dnia na dzień przetrwać, ale ja się na to nie pisze. Mam nadzieję, że będę zarabiał więcej, bo nie jestem lewusem i życzę wszystkim, aby żyli na poziomie. Mam dopiero 22 lata, ale jestem tym wszystkim przerażony, mam nadzieję ze normalni ludzie zaczną wreszcie się szanować i będą dla siebie bardziej życzliwi. Mam dość pasibrzuchów pseudo kierowników i tłumoków z rządu. Gardzę nimi!!!!!!!!!!!



poczytajcie tez odpowiezi...

Zmieniony przez - iNightWolf w dniu 2010-03-30 10:13:50
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bezrobotne.

Następny temat

Dzisiaj impreze sponsoruje warezz:-)

WHEY premium