SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najlepsze teksty na forum onetu %-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43853

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uwielbiam kolesia "twórczość"

WY TU BAJDU BAJDU NA FORACH A MNIE LICZNIK BIJE!!!

Jestem z zawodu landlordem nieUKi 250 za pokoj u mnie 2 osobowy placom i to do raczki brutto! ale do tego trzeba miec muzg! a nie wode pod czażkom ze az uszami cieknie. I ja sie cenami domow nie przejmuje wogole bo to ja ustalam ceny i to WYSOKIE! bo za taplanie sie w luksusie moich bedromow sie placi! ale gdzie wam wejsc na prog jednego z moich apartamentow jak wy nawet nie macie 7 pounds/godzine zeby was bylo stac na to. To nie dla was tylko dla klasy sredniej wyzszej! nieuki. Buuucha cha


~Do you understand? , 04.09.2010 13:56
http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,74885156,193733968,9856287,0,28350,forumeu.html

oczywiście banda oburzonych *****i odpisała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"A mnie co noc prześladują dwa koty. Nigdy ich nie widziałem ale wiem że czają się gdzieś tam w ciemności i tylko czekają żebym zasnął żeby przegryźć mi gardło. Dlatego nigdy nie śpię przy otwartych oknach a dla pewności nie śpię też w swoim łóżku. Najbezpieczniej jest w szafie. Wieczorem zawsze rozsypuję mąkę żeby móc stwierdzić czy są ślady. Wiem że chodzą tam wściekłe ale ze mną nie dadzą sobie rady. Gdyby jeszcze rodzina mnie wsparła zamiast odsyłać do lekarza to nikt by nas nie pokonał."

http://wiadomosci.onet.pl/forum.html?discId=9969134&threadId=75641598&AppID=15#forum:MSwxNSwxMSw3NTY0MTU5OCwxOTUzMjAyMzgsOTk2OTEzNCwwLGZvcnVtMDAxLmpz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
przepraszam czy ktos wie co sie stalo ze spam postem? bo mnie zbanowali na 2 tyg i stracilem rachube szukama u widze ze temat zamkniety :o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
nieUKi hahahahahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
caly ten dzial to spam, pamietaj tlyko hrzechem ciezkim jest zasmiecanie tematow o sterydach, zebys mi tego nie robil. Poza tym szalej do woli :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
a ja to nigdy nie bralem to niewiem i sie nie wypowiadam heh
spoko a co am juz zostal zamkniety spam? to powinienem dostac jakies wyroznienie albo laurke albo cos bo na tamtym spamie wymyslilem najsmieszniejszy tekst hehehe :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22371 Napisanych postów 32839 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403041
Najśmieszniejszy tekst... lepiej się bawiłem zapuszczając sobie sondę w jelita...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
blase ale takich perwerow jak ty jest malo :D Na drugi raz musisz swojemu afrykanskiemu przyjacielowi powiedziec zeby wkladal tylko do polowy :D


redhand 4 dzien czekamy kiedy odkryjesz ze jest nowy topic ze spamem :D

ARTYKUL O TYM ZE WIEZNIOWIE BEDA MEIC PRAWO ZARBAIAC MINIMALNA W UK + OCZYWISCIE 4 FUNTY WIEZIENNEGO ZA GODIZNE (£9.93 NA H? TO K TYLE CO JA MAM NA BRAMCE!):
http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/swiat/,1,3731909,kiosk-wiadomosc.html

Polacy juz kombinja komentarze:
Co?Dobra to co zrobic zeby trafic tak na 3 lata do mamra w UK.Tyle
~egdar

dzisiaj, 12:40

planuje tu zostac ale zamist na znywaku moge sobie te minimum zarobic na wieziennym hamaku Odpowiedzieli mu:

Odchoddzi ci zarcie i spanie, kablowka i silownia. Plan doskonaly.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
CZY PORADZICIE SOBIE Z TOM NOWOCZESNOSCIA!!!
~WszechPolak

dzisiaj, 17:19

Podobno szpital ma byc wyposazony w samowyzymajace sie mopy, baseny sygnalizujace wypelnienie krytyczne i kaczki gwizdzace jak czajniki informujace o overflowie. Zmywanie talerkow ma sie odbywac w sterylizatorach a nie na klasycznym zmywaku. Takze jest mozliwosc ze zanim otrzymacie upragniona prace bedziecie musieli odbyc jakis kurs. Ale co tam. Ja wierze ze sobie poradzicie. Wiadomo przeciez ze wyjechali najodwazniejsi i najzaradniejsi. No to pozdro ziomy!!!
P.S
O ile sie nie myle to u was o tej porze roku jest pazdziernik a prawdopodobnie sobota na dodatek. Takze spokojnie polewajcie cidarka tak do jutra wieczorka. W polsacie na pewno cos fajnego puszcza. Ale jutro wieczorkiem postarac sie umyc, dziasla doszorowac i w poniedzialek ustawiac sie na casting na untermedykow. Gut lak szczesciarze!!!

http://wiadomosci.onet.pl/forum.html?discId=10054025&threadId=76547060&AppID=15#forum:MSwxNSwxMSw3NjU0NzA2MCwxOTcyMDU1NTIsMTAwNTQwMjUsMCxmb3J1bTAwMS5qcw== 

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gość musi mieć żałosne życie, normalny człowiek nie bawiłby się w takie "misje"
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bezrobotne.

Następny temat

Dzisiaj impreze sponsoruje warezz:-)

WHEY premium