SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najlepsze teksty na forum onetu %-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43502

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten dla mnie kozak
Nasze gwiazdy mają trochę inne problemy:
Obudzili się niedawno w siedmiu na wielkim śpiworowisku w centrum liwingrumu, powoli przecierają kaprawe oczka wiercąc się w barłogu i spontanicznie popierdując. Ktoś włączył Polsat, ktoś się wygramolił i poszedł nastawić czajnik na poranną kawusię w łóżeczku, przedzierając się przez sterty ciuchów, plecaków i puszek po piwie zalegających na podłodze.
Pozostali przypalili porannego papierosa, uważając by nie zrobić siedemnastej dziury w śpiworkowym nylonie. Wywlekli się do połowy, body odour zmieszał się z nikotynowym wyziewem. Mietek wraca z kuchni przekraczając z tacą ciągnący się w poprzek pokoju sznur suszących się skarpet i gaci z niedopraną drachą.
Kawa, panowie!
Śniadanie mistrzów się zaczęło.
Miłej niedzieli, orły;)

http://wiadomosci.onet.pl/forum.html?hashr=0&#forum:MSwxNSwxMSw2MzQ0MDYwMSwxNjgxOTUyMzAsNzU5NzUwMywwLGZvcnVtMDAxLmpz

chodź nie lubię tej zawiści wśród Polaków to teks mnie do łez rozbawił
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kubus_magazynowy: Jak poznać że w sąsiedztwie zamieszkują gwiazdy emigracyjne z Polski C (Podlasie/Świętokrzyskie/Podkarpackie)
1.VW Golf w TDI/ Audi A4 rocznik 92-95 przed domem, często z kierownicą po lewej stronie i na rzeszowskich/lubelskich blachach. Na tylnym siedzeniu zauważyć często można roboczą odblaskową kamizelkę, kask, puste puszki po piwie i paletę po jajkach nierzadko wetkniętą za tylną szybę.
2. Przed domem puste butelki po wódce, kubusiu, stosy makulatury i puszek w niewywożonych koszach na resajkling.
3. Polska flaga w oknie, antena satelitarna Polszietu na elewacji z boku.
4. Przenośny okopcony grill w obskurnym zaśmieconym ogródku, który nierzadko służy mieszkańcom jako toaleta awaryjna i miejsce sobotnich imprez.
5. W domu: walające się w holu buty robocze, prześmierdłe skarpetki, kaski, kamizelki odblaskowe i papierosowy zaduch połączony z potem i smrodem kuminy i zjełczałego tłuszczu z dań na wynos.
6. W kuchni: przepełniony kosz na śmieci, zapuszczona śmierdząca lodówka, stosy brudnych naczyń i sztućców w zlewozmywaku, lepiąca się podłoga. Zamrażarka wypełniona po brzegi słoikami ze starym bigosem, zjełczałymi pierogami własnej roboty, karkówka, nierzadko świńskie tusze.
7. Zachowanie mieszkańców: Częste wrzaski, głośna muzyka-przeważnie disco z pola, do późna w nocy, awantury o to kto pierwszy korzysta z łazienki, libacje w weekendy, częste interwencje policji.
8. Wygląd zewnętrzny mieszkańców: Panowie: obcięte na zero włosy, sportowe obuwie, bojówki względnie dresy-najpopularniejsze marki: Lonsdale, Everlast, Umbro. Nierzadko widoczne braki w uzębieniu. Atrybuty: plecak, puszka piwa, papieros; reklamówka z Lidla/Aldi: Panie: Farbowane (przeważnie na blond) włosy, stąd częste odrosty, przesadnie opalona skórka na solarium, długie tipsy, jaskrawy makijaż, kozaczki (nierzadko białe). Styl ubioru tirówkowo-dyskotekowy, spódniczki mini, skąpe bluzeczki, często ukazujące kolczyk w pępku i rozstępy oraz/lub celulitis, pożółkłe uzębienie. Atrybuty: wielkie torby z Primarku, telefon komórkowy w jednej dłoni, papieros/ butelka coli w drugiej. Nierzadko towarzysząca gromadka dzieci w różnych stopniach trwałego opalenia.
9. Osobliwy język stanowiący słabo nabytą gwarę polskiego z częstymi wtrąceniami z angielskiego, przeważnie nabytego w pracy stąd częste problemy z komunikacją w jakimkolwiek języku, n.p. 'Ty, weź luknij no' 'Zoska, weź zahuweruj karpet' 'O fak, ile kastomersów na florze' 'kastomerka komplejnowała' itp.itd. Źle wymawiane najprostsze angielskie słówka n.p. wedżetejbol, awerejdż, delejt itp.
10. Braki elementarnej kultury n.p. wciskanie się na chama do kolejki, picie alkoholu w miejscach publicznych, głośne rozmowy przez telefon na ulicy w parkach, autobusie, bekanie, pierdzenie. itp.itd.

Kto zna więcej przykładów proszę dopisywać śmiało.

http://wiadomosci.onet.pl/forum/w-uk-dobry-sasiad-to-podstawa,0,715074,90820907,czytaj.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
buhhahaha ,klasyczna tragi-komedia , smieszne i zarazem tragiczne bo przeciez ilu jest takich co tak wlasnie zyje

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja takich nie znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W każdym większym mieście w UK powinien być ' Klub Mietka i Marioli '.
Nasze gwiazdeczki by się miały gdzie bawić, nikt by nie wyrzucał za przychodzenie w najkach i bluzie lonsdejla, menu by obfitowało w przysmaki Mietków np. micha fasoli z mikrofalówki, połówka czikena, kartofle z parownika, świńskie racice, rosół z łabędzia itp. , w każdym rogu by stał taki automat z piłką do mierzenia siły ciosu, obok ładowarka do ajfonów i parę stanowisk komputerowych z homepejdżem 'nasza-klasa'. Do picia by był ciderek i stella artois, a w kiblu automat z nadmuchiwanymi kobietami.

Miłego dnia, orły.

http://wiadomosci.onet.pl/forum.html?forumhash=MSwxNSwxMSw2MzQwOTg0NSwxNjgxMjI4MDIsNzU5NzMxMiwwLGZvcnVtMDAxLmpz

gość czasem napisze coś śmiesznego ale generalnie myślę że jest *****em leczącym kompleksy w internecie, na forum onetu są ludzie którzy twierdzą że znają go z reala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16812
ja nikogo takiego nie znam. Polacy jakich znam to tacy co zaczynali od zmywaka (jak ja) i progresywnie zmieniali prace na lepsza az dorwali cos fajnego i dobrze platnego ( tak jak ja zreszta)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Same biznesmeny

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16812
...jeden kumpel na ciezarowkach po uk jezdzi i trzepie 2 kola msc co mysle ze jest fajnym zarobkiem a praca wcale nie az tak ciezka. Inny jest malarzem i tez zarabia kolo tylu. Inna bizneswooman robmi w HR w puuka pies
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
A ty nie uczciwie oszukujesz klientow czarnego konia

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16812
pewnie...mowie im, bierzcie kredyt dzis i nie trzeba go splacac


prawda jest taka ze ludzie sie sami oszukuja - smutna prawda

Zmieniony przez - iNightWolf w dniu 2009-12-06 22:42:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak płacą?
znam laskę Angielkę co robi u czarnego konia i dostaje 6£ na godzine brutto za jak to mówiła odpowiedzialną pracę i musi dorabiać na bramce weekendami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16812
ja mam 1400 na lape + bonusy. Bonusy raz n a kwartal przecietnie dostaje pesje wieksza o 600F

6F??? ciezko mi jest w to uwierzyc. Klamie ci raczej bo minimum to 7,5funta. Chyba ze zaakceptowala taki kontrakt. Zreszta chyba ide na instruktora fitnesu po nowym roku bo praca spokojniejsza mniej stresu kasa lepsza i wiecej fajnych dup no i przedewszystkiem wiecej czasu na studiowanie

a, przypomnialem sobie ze ponizej 18stego roku zycia tak zarabiaja...

Zmieniony przez - iNightWolf w dniu 2009-12-06 23:07:14
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bezrobotne.

Następny temat

Dzisiaj impreze sponsoruje warezz:-)

Wiecej