SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najlepsze teksty na forum onetu %-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43846

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1239
Znalazlem taki komentarz pod artykulem:
http://wiadomosci.onet.pl/2106023,28350,wiadomosceu.html

SPOSOB NA 15 KG LIMITU W RAJANERZE. WAZNE!!

Ja mam sposob na wage w rajanerze niezawodny. klade walizke z taka precyzja i wyczuciem ze najczulsze czujniki nie som w stanie wykryc ze mam samej kabaniny 12.5 funta wiencej nie liczac smalcu i pierogow w sloikach. Klade walizke dokladnie tak ze sie klinuje pomiedzy blachami ograniczajacymi i moge wozic cienzary o jakich wam sie nawet nie snilo. Ale do tego trzeba miec muzg!! co go wam brakuje bo jak byscie mieli glowe to byscie nie robili po budowach albo po knajpach tylko jak ja na zmywaku gdzie sie ma rece czyste jak lza i praca ma perspektywy Do takiej pracy to sie chodzi jak Dyrektor z NESESEREM a nie z plecakiem zeby wszyscy wiedzieli od razu ze zlodziej z polski. Ale co wy tam mozecie wiedziec nieuki jak nawet nikt z was nie rozumie ze wagi na lotniskach podaja wage w stounach i ze was rajaner robi jak chce. buuucha cha


~Sprytny M , 06.01.2010 10:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koleś jest dobry, szkoda że nie napisał że funt to 0,37 kg, przeważnie tak pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Gigant :) ale za to ma robote czysta jak LZA i nesesery do pracy nosi :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
No krezusy szturmowac ASDE taka okazja juz sie moze nie powtorzyc.
Nie jedzcie tylko w 5-6 osob swoimi paskami TDI i Audicami to sie wam wiecej puszek z beans i chopped tomatoes po siedzeniach zmiesci. Bedziecie mieli co jesc az do czerwca, wyobrazacie soebie te sejwingi jakie w ten sposob poczynicie? Moze nawet zostanie wam troche kasy, zeby pojsc do fryzjera, albo kupic inne buty niz czarne najki. Pozdro gwiazdy :)

~znafca , 06.01.2010 07:56

http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,64372380,170484254,7724046,0,28350,forumeu.html

Zmieniony przez - leyus w dniu 2010-01-06 17:59:23

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A JA GO UWIELBIAM PRZYNAJMNIEJ WIEM ZE INNI MAJA GORZEJ ODEMNIE i podbudowuje swoje morale na necie tylko tyle widocznie mu zostalo

http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,64372380,170504066,7724046,0,28350,forumeu.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
kurcze jak tak to czytam to źle ze mną, lubię nike i noszę oprócz wojskowych butów na bramkę żeby zimno nie było, poza tym tylko nike :D

Plecak noszę bo torby przez ramię są gejowskie a walizkę/neseser bym zaraz gdzieś zgubił :)

do fryzjera nie chodzę bo się obcinam na łyso maszynką z bootsa zakupioną

niedobrze bardzo

wąsów co prawda nie mam i braków w uzębieniu ale pracuję nad obydwoma aspektami :D

A i co jeszcze gorsze wyznam szczerze, że kupuję tylko w Sainsbury i Aldi (z supermarketów) bo te dwa mam blisko, ale jak mieszkałem blisko Lidla to powiem szczerze, że to żarcie mi najlepiej smakowało, wśród supermarketowych oczywiście, bo żarcie głównie kupuję u lokalnego rzeźnika - (i ma mięso nie z plastiku jak supermarkety) w sklepach z jedzeniem egzotycznym (wypas jakość, przysmaki z wszelkich stron świata od polskich po malezyjskie) a po owoce jeżdżę na boot sale bo tam sprzedają tacy angole ze wsi i jabłka są takie jak nasze polskie, wyglądają średnio ale są pyszne, a nie wypolerowane na maksa supermarketowe tektury nasączone ekstraktem z jabłek (czy jakkolwiek to nazwać).

Podsumowując łażę w najkach i z plecakiem, jestem łysy i smakuje mi żarcie z Lidla - ale wstyd, ale wstyd dobrze, że forum jest anonimowe i nikt mnie nie zna :D

Pouczony komentarzami z onetu zacznę kupować tylko w M&S (bo czym byłby świat bez pojedynczo pakowanych deserków i gotowych dań które nadal są organic? ), kupię sobie neseser (tylko nic w nim nie będę nosić bo zgubię), zapuszczę włosy i doprowadzę do zaniku mięśni, żeby wczuć się w tą gejowską kulturę anoreksji i nie wyróżniać się z tłumu. W ten sposób jak każdy niedowartościowany imigrant będę bardziej angielski od anglików i będę uprawniony do plucia jadem na forum onetu :D To się nazywa awans społeczny :D

Zmieniony przez - leyus w dniu 2010-01-06 21:14:45

Zmieniony przez - leyus w dniu 2010-01-06 21:18:13

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

do fryzjera chodzę co 3 tygodnie bo z maszynek wyrosłem , ale golę się raz na tydzień (bo to boli i piecze), buty mam nike (jeszcze z PL, pewnie już z 5 lat mają ale całe ), Lonsdale - kupione za pierwszą wypłatę w UK ponad 2 lata temu za 18 funtów, plus CAT kupione żeby zaszpanować w Polsce za 50 przecenione z 80 , no i z ASDY pantofle do pracy
tyle o obuwiu

co do ubioru to też noszę plecak, czerwony (w czymś muszę nosić spodenki na siłkę, książki, czasopisma, ciuchy do pracy, gdzieś muszę pchać zakupy, ale trola internetowego to yebie ), jeansy (max za 20 funtów a powinny być za minimum 140), jakiś sweter (najczęściej ze sklepu dla polskich parobków primarku , kurtkę czym odjąłem sobie od gęby parę zgrzewek taniego sajderka w plastikowych butelkach (w M&S kupiona więc trole internetowe byłyby ze mnie dumne, jednak nie będą bo to ten typ człowieka że zawsze znajdzie dziurę w całym, poza tym kupiłem przed wyjazdem do PL żeby zaszpanować więc jestem zdyskwalifikowany), druga kurtka z jakiegoś innego sklepu, kupiona rok temu więc już stara, co za tym idzie dziadowska i wyglądam w niej jak zwykły pospolity cham z polski po przecenach, 3cia jeszcze z PL przywieziona, kiedyś w Niemczech kupiłem - kicz i dno totalne, dziwo że immigration mnie nie zawróciło na lotnisku


wszystko powyższe mnie dyskwalifikuje, jestem w oczach rodaków z onetu żałosnym polskim chamem, polaczkiem, zdrajcą narodu, wyrobnikiem, ale wbijam w to co o mnie jakaś internetowa p.i.zda myśli

PS zapomniałem dodać że marzy mi się Audi A3 a to przecież takie polskie, polaczkowate
PS2 ostatnio spotkałem się z sytuacją gdzie polaczek (jakiś dres z PL) wstydził się za mnie że po Polsku gadałem (sam za siebie będę się wstydził jak coś źle zrobię), a poleczka jak do niej mówiłem po polsku to mnie nie rozumiała i musiałem do niej mówić po angielsku
żal :)

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2010-01-06 22:07:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
o rany prawie bym zapomniał tez chce audi albo bmw :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
passata

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
wszystko OK sweterki z lumpexu OK

ale PASAT hehehe to jest ZAL jak jade 406 po Londynie co bym nie widzial pasata to NASI rodacy... a jak zielony 1.8 20V to nawet za fajere nie trzeba zerkac...

Co do audi a3 to za drogie auto dla nas :( bo za to samo kase mozna miec wypasonego pasata z halogenami i clima tronikem
buahahah


Ale gosc jest nieprzecietny

Zmieniony przez - KAROL__ w dniu 2010-01-07 10:15:04
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bezrobotne.

Następny temat

Dzisiaj impreze sponsoruje warezz:-)

WHEY premium